simge sağın - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

simge sağın

Evlenirsem ecnebi kızlarla evlenicem. Kendime yemin ettim. Bundan önce birkaç kızla flört ettim. Vasat güzelliktelerdi. Yani sokağa çıksanız 20-30 tane aynı tipten bulursunuz. Ama kendilerini bir halt sanıyorlar.

Türk kızlarındaki ego, kıç kalkıklığı, bencillik, maddiyata düşkünlük başka hiçbir ırkta yok bunu gözlemledim. Yemin ediyorum geçen yaz tanımadığım Ukraynalı, Polonyalı kızlarla sabaha kadar konuşurdum. Türk kızlarıyla aylarca konuşsan bile ağızlarından cımbızla alıyon lafı.

Bilmem ümstad katılır mı @İsmail Enver
Bizim kızlar niye böyle acaba...hani bir İskandinavya/Doğu Avrupa Güzellikleri değiller...

Katılmak ne kelime üstat al sabaha kadar takıl... Nasılsa hayırlı bir gece idrak ediyoruz her ne kadar aslı perşembeyi cumaya bağlayan gece olsa da idare edelim artık ;)

Amme hizmetin için teşekkür ederim üstat, klavyene sağlık...

Bizim kızlar niye böyle acaba...hani bir İskandinavya/Doğu Avrupa Güzellikleri değiller...
Arz talep meselesi... Türk erkekleri abazan ve efendidir bakmayın siz sürekli milletin laf atmasına... Ben çok ülke gördüm misal slavların bu kadar ilgili ve iyi olması da arz talep meselesi... Kadınların çekmediği kalmamış slav erkeklerinden...

Alkol, uyuşturucu, şiddet, aldatma, sorumluluktan kaçma, hamile bırakıp kaçıyorlar, korumuyorlar, kadının parasını alırlar, döverler, hakaret ederler... Bir de üstüne üstlük terk ederler... Evlenenleri bile medeni kanunları sağolsun hemen boşuyorlar. Bizim en psikopatımız bile eşine aldatsa boşamıyor çok şaşırıyorlar. Ortalama bir cahil Türk erkeğine bile cidden hayran kalma sebepleri bu...

Geçen haberlerde izledim nişantaşında bir rus çift durumları da iyi karakolluk olmuşlar Türkiye'de bile aynı hayvanlık kadını içip içip dövüyor komşular şikayet ediyor kadını da görsen üstat manken gibi mal bu slav erkekleri... Hep derim Türk kadınını oraya slav kadınlarını da buraya getirsen burası cennet orası da cehennem olur diye ;)

Back 2 Topic

Güzel şarkıcı Simge Sağın'ın "Aşkın Olayım" şarkısının klibi için kamera karşısında verdiği üstsüz pozu yürek hoplattı.

simge-sagin.gif

ULAN @Arif Ulu hani bu lena gerçek idi yok stuttgart üniversitesinde okuyordu yatmadan bir daha hatuna bakayım dedim resme tıkladım resmin dosya adı çıktı değişik al;

sexy-redhead-must-be-found-meet-kamila-3

belliydi gerçek olmadığı bu kadar güzel olunmaz ki... gitmiş arama motorundan bakıp girmişsin hayır almana da benzemiyordu zaten

ULAN @Arif Ulu hani bu lena gerçek idi yok stuttgart üniversitesinde okuyordu yatmadan bir daha hatuna bakayım dedim resme tıkladım resmin dosya adı çıktı değişik al;

sexy-redhead-must-be-found-meet-kamila-3

belliydi gerçek olmadığı bu kadar güzel olunmaz ki... gitmiş arama motorundan bakıp girmişsin hayır almana da benzemiyordu zaten
Pardon reis ;(

Ama ilk bakışta nasıl anlamadın ki bir Ethno-Master olarak

...kız resmen ben Slav'ım diyor :)

39 yaşındaymış :eek:
E0nqLCLWUAAsEeP

E0nqLCOWYAEMXMv

Üst Alt