simge sağın - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

simge sağın

2000 li yılların başında hem sesi güzel hem de kendi alımlı Hande Yener vardı. Şimdilerde şarkıları kötü, kendi çok daha kötü. En son denk geldiğimde zavallı Yılmaz Morgül’e benzemişti.

Yavrucum, Hande isminin sürekli anılmaya başlandığı ilk zamanlar da bile estetiğe ihtiyacı olan bir hatundu.

Hatunun dizlerinin üst kısmında ki etler sarkmıştı o zamanlar.

Bu öyle değil

Yavrucum, Hande isminin sürekli anılmaya başladığı ilk zamanlar da bile estetiğe ihtiyacı olan bir hatundu.

Hatunun dizlerinin üst kısmında ki etler sarkmıştı o zamanlar.

Bu öyle değil

Yok artık. Abartma. İlk zamanlar burnunun bakıma ihtiyacı vardı; halletti. Sonrası tipik Türk kadını; balık etli. Hatta duşta bir klibi vardı ki taş gibi kadındı. Sonraları çok görmez takip etmez oldum.

Yok artık. Abartma. İlk zamanlar burnunun bakıma ihtiyacı vardı; halletti. Sonrası tipik Türk kadını; balık etli. Hatta duşta bir klibi vardı ki taş gibi kadındı. Sonraları çok görmez takip etmez oldum.
Bu konularda abinle yaşına göre yarışa gir.

Hande nin adı çıkan ilk çakıcısı kapalıçarşı da tezgahtar, tanıdığım bir çocuktu.

Estetik geçmişine girmeyelim şimdi

VS vs....

Öptüm bye

Sarışın bir Sarah değil de kızıl bir Lotte ayarlayabilirsen Alman Karılarına olan menfi yaklaşımımız sarsılabilir... Hem Alamanlar öyle ya da böyle İslam ile de içiçe...

Vay #Redhead seviyoruz ;)

Alıcı gözüyle bir bakayım Suttgart güzelliklerine...

Benim şimdilik tanıdım bir Lena var.
Kendisi müzik ve resam okuyor Üniversite (son sınıf) de. İstersen bir çay randevusu ayarlayabilirim.

sexy-redhead-must-be-found-meet-kamila-3.jpeg

Üst Alt