sinan bilgin - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne alakası var ben kongre üyesi değilim ki???
Neden birini ifşa etmek için illa bir sıfata mı ihtiyaç var.Çok basit bir işlem Sinan Bilgin adlı üyemiz gidecek senin onu sorduğun abilere diyecek ki "beni bir şahıs sormuş benim hakkımda malumat almış sizlerden o şahıs nasıl biriydi diye" soracak eşgal tarifi alıp bizimlen paylaşak kısasa kısas olmuş olacak böyleliklen.

dogru seyler yazarken iyiydi . ama sacmalamaya da gerek yok .. alti ustu senede 11 kere yapilan divan toplantilarinda veya senede 1 olan mali genel kurullarda cikan kuru pasta ,ekler , veya doner yiyince 3 bin lira mi harcamis oluyor kulup

hem ayrica bunu biz talep ediyor degiliz , oraya cikarip koyuyorlar , vermesinler yani o zaman ... lisedeki pilav ise kuluple alakali degil , onu dernek mi vakif mi ne onlar yapiyor
Dernek organize ediyor..

Neden birini ifşa etmek için illa bir sıfata mı ihtiyaç var.Çok basit bir işlem Sinan Bilgin adlı üyemiz gidecek senin onu sorduğun abilere diyecek ki "beni bir şahıs sormuş benim hakkımda malumat almış sizlerden o şahıs nasıl biriydi diye" soracak eşgal tarifi alıp bizimlen paylaşak kısasa kısas olmuş olacak böyleliklen.
ben söylerim ki eşgalimi zaten söyledim daha önce sen kaçırmışsın

gecen lisede biraz alisveris yaptim , bir urunde yok dernek makbuzu , otekinde vakif , digerinde kulup .. bir cok farkli organ toplanmisti

Sinan basganin son postu:

Forumun bilgi algi seviyesi yuksek bir tepe 20 uyesiyle micro forum yapsak beni saglam yipratirlar , ama burada su an cok saksagan gibi bos beles nakarat yazanlar oldugu icin ben de aralarinda isil isil elmas misali parildiriyorum

Isiklar icinde uyu guzel insan.
reisin alçak gönüllü olduğu günlerden :tbr:

Mikro forum üyelerimiz

cc7577e3c36849164d3322d97570237f.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçen gün konuşulan mevzunun kanıtı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt