sinan bilgin - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uğur güzel ile başka diyarlara yelken açtıkları bilgisi geldi az önce , bu entellektüel birlikteliğe ancak şapka çıkartılır ?

Bence foruma renk katıyordu ya o egoya verilen yorumları pas geçilebilirdi sonuçta şahsi fikri evet futbol konuşurken arada gereksiz ben de şöyle kral adamım muhabbeti boşta, onun dışında öyle veya böyle verilere dayanarak konuşan, konuşmaya çalışan insanlardan biriydi. Sürekli forum yönetiminin kendisini vb arkadaşları banlayamamasını zayıflık olarak ifade ediyordu şimdi güçlü olmuşlardır sanırım.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hesap ettim. Üye olduğum 2009 yılından bu yana yaklaşık 2 günde 1 post atmışım. Yazma konusunda bu kadar pasifize olmuş bir üye olan bana bile snobluk yapıp atarlanmıştı. Elmas gibi parıldayan soğukkanlılığımı muhafaza ederek muhatap olmamıştım tabi.

Yalnız bu konu 2017 de açılmış, o dönemde de ihraç edilip sonra dönüş olmuş. Deja vu yaşar mıyız ?

Sinan Bilgin Beyin küçüklüğü...
Muhtemelen 80 li yılların ortalarında okulda beslenmede hep kuru köfte ve su böreği yiyen, bizim gibi gariban çocukların da peynirli sandviçiyle dalga geçen, elitist bir aileden gelen, kilotlarına kadar ütülenen,piyono eğitimi görmüş ve Galatasaraylılar cemiyetinde rakı içen büyükleri başını okşarken bizim misketlerimizi nasıl köküceğini düşünen biri geliyor aklıma.Ama artık biz de eskisi gibi değiliz.Yine de bi renkti..FD73504C-A442-438E-8B28-2A3CBA6406B0.jpeg

Son düzenleme:
Bir zamanlar ultraslan forumda yazarken de bu tarz sivrilikler yapan, kendini kongre üyesi olduğu için herkesten elit gören ve diğer insanları bu kadar küçümsemesi yüzünden oradan da süresiz ceza almıştı. Demek artık buradan da gitti. Şimdiden yeni bir foruma yelken açmış ve yakında muhtemelen oradan da kovulacak kişi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt