sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi

fikret orman sneijder transferi yapıp dursun özbek gibi bir rakibi kaybetmek istemez. fikret başkan satranç oyuncusu 3-4 hamle sonrasını düşünür.

La sen hiç mi akıllanmazsın yahu

Şikayet ettiğin adamlardan 10 kat daha zararlısın. Bir şeylerden şikayet edip kendi kendine asıp kesme tafraları. Cevap versen ne olacak, klavye delikanlılığı tek yaptığın.
Ben sadece cevap veririm diyorum asarim keserim demiyorun burasida oyle bir platform normal birbirimize cevap vermemiz. Ama az kaldi kongreye ben bir gireyim o zaman gercek cevaplari veririm. Soz konusu Galatasaray ise bende farkli.

Son düzenleme:
Tamam da kime edersen et karşındaki buna bağlı olarak tavrını değiştirmiyor ya da üzülüp kahrolmuyor.

Eğer rahatsızsanız hakaret yerine güzelce konuşun bunu beceremiyorsanız adamı engelleyin. Amma mevzu yapıyorsunuz.

Tamam da kime edersen et karşındaki buna bağlı olarak tavrını değiştirmiyor ya da üzülüp kahrolmuyor.

Eğer rahatsızsanız hakaret yerine güzelce konuşun bunu beceremiyorsanız adamı engelleyin. Amma mevzu yapıyorsunuz.
Umrumda olmasin ama dogrulari soylemeyip maskeyle dolasan bir kisiye cevabini veririm ben. Susarsamda olmaz. O sahisin bu foruma gelme amaci belli.

Bu konu nereden cikti bilmiyorum da benim dedigim x yerine y istemek seklinde degildi . Atiba Sosa Q7 uclusunun toplam senelik ucretinin Sneijderin tek basina ucretinden dusuk olmasinin normal olup olmadigiydi

Maas carpikligina vurgu yaptim . Aynisi selcuktan hamite, olcandan umuta serdara hepsi icin var

Mesela bakmadim ama atiyorum Tolgay-Olcay-Frei ve C.Tosun 4 lusunun toplam maasi muhtemelen hamit ya da selcuk kadar yoktur

Bu konudan nasil onun yerine otekini isteme konusu turetildi ?
Sinan Bilgin yazdığın bircok konuda seninle hem fikirim. Bazı arkadaslar Sneijder i futbol ilahı olarak görüyorlar ve satılması degil, satışının dusunulmesine bile dayanamıyorlar. Bu takım komple yenilenmeli. Yaşlı, başarıya doymuş, fizik gücü düşmüş, fiyatı yuksek performans düşük tüm futbolcular elden çıkarılmalı.

Sinan Bilgin yazdığın bircok konuda seninle hem fikirim. Bazı arkadaslar Sneijder i futbol ilahı olarak görüyorlar ve satılması degil, satışının dusunulmesine bile dayanamıyorlar. Bu takım komple yenilenmeli. Yaşlı, başarıya doymuş, fizik gücü düşmüş, fiyatı yuksek performans düşük tüm futbolcular elden çıkarılmalı.
Yandasiniz Dursun gitsin o zaman satilsin satilacaksa satip para dursun capsizinin cebine hoteline gidecek direk biraz acin gozunuzu sneijder satilirsa daha iyisini almaz bu capsiz.

Sinan Bilgin denilen maskeli nerede. Kongre uyelerini temizlemek lazim ilk once basari istiyorsak.
ne anlamda temizlemek renktaş?
tdk bu kadar anlam çıkardı seç birin

[TABLE="width: 630"]

[TH="align: center"]temizlemek
-i[/TH]

1. -i Arıtmak
"Yeşil alanların, parkların, koruların klorofili kirli havayı süzer, temizler." - H. Taner

2. Sakıncalı, pürüzlü bir işi olumlu sonuçlandırmak

3. Bitirmek, tüketmek
"Bir aylık iş vardı, bir haftada temizledim. Bir tepsi böreği temizledi."

4. Öldürmek, yok etmek
"İntihar etmeden önce de aleyhte tanıklık edecek, yargıcı temizleyecekti." - Ç. Altan

5. Kumar oyunlarında öbür oyuncuların bütün paralarını almak

[TD="bgcolor: #FFFFE6"]6. tıp (***) Bir yaranın, bir dokunun sağlam olmayan bölümlerini neşter veya bıçakla kesmek,

umarım 4 değildir renktaş umarım[/TD]

[/TABLE]

Üst Alt