Sinan Bolat: "Galatasaray'dan transfer teklifi aldım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Bolat: "Galatasaray'dan transfer teklifi aldım"

Adam bizde oynadı ?
Yahu son zamanlarda izleyen oldu mu diyorum, geldi gitti hala pompalanıyor demek istiyorum. Bilmem kaç sene önce şans attığı kafa golü ki zaten bu kaleci için bir özellik değil de hani ismini öyle duyulmuştu neyse bunun dışında neyi var, ne yaptı ? Aynı adamların önümüze ısıtılıp ısıtılıp sunulmasından rahatsızım.

Son düzenleme:
Wanda Metropolitano stadında dakikalar 90 + 3 ü gösteriyor durum 0-0, GS köşe vuruşu kazandı real madrid tamamen ceza sahasına gömülmüş vaziyette, Wilshere topun başında hakem işareti verdi Wilshere den güzel 1 muz orta o da ne gerilerden gelen kel 1 adam ceza sahasında iyi yükseldi ve goooll

Wanda Metropolitano stadında dakikalar 90 + 3 ü gösteriyor durum 0-0, GS köşe vuruşu kazandı real madrid tamamen ceza sahasına gömülmüş vaziyette, Wilshere topun başında hakem işareti verdi Wilshere den güzel 1 muz orta o da ne gerilerden gelen kel 1 adam ceza sahasında iyi yükseldi ve goooll

Ben de bugün rüyamda Galatasaray'ın Dünya Kupası maçına Arena'da bilet aldım rtş.

Üst Alt