Sinan Engin: “Burak Elmas seçime girmek için mahkemeye gidecek” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Engin: “Burak Elmas seçime girmek için mahkemeye gidecek”

Okadar da degildir be yüzlerce insanin yüzüne bakarak bunu acikladi secime gidecegiz diye burdan dönüs olmaz

Meydan dayağı var mıdır tarihimizde bilmiyorum ama mahkeme olursa baya baya bir dayak yeme olasılığı olur.

inanmıyorum böyle işlere - Beyaz futbol kaynaklı tamamen kızıştırıcı işler.

hatta Işıtan'dan nefret edecek hale geldim kulübün adını türlü türlü sosyal medya ortamında ne hallere soktu - Ahmet Çakarın bile özür dile konuşması bana dokunur o cep telefonlu muhabbette. Hiç bir TV / medya ortamı GS'nin iç işleri hakkında patırtı yaratmaya hakkı yoktur - olamaz.

Okadar da degildir be yüzlerce insanin yüzüne bakarak bunu acikladi secime gidecegiz diye burdan dönüs olmaz
Meydan dayağı var mıdır tarihimizde bilmiyorum ama mahkeme olursa baya baya bir dayak yeme olasılığı olur.

inanmıyorum böyle işlere - Beyaz futbol kaynaklı tamamen kızıştırıcı işler.

hatta Işıtan'dan nefret edecek hale geldim kulübün adını türlü türlü sosyal medya ortamında ne hallere soktu - Ahmet Çakarın bile özür dile konuşması bana dokunur o cep telefonlu muhabbette. Hiç bir TV / medya ortamı GS'nin iç işleri hakkında patırtı yaratmaya hakkı yoktur - olamaz.
Siz mevzuyu doğru anladığınıza emin misiniz

Ekleme yapayım.

Sinan Engin burayı BJK ya da fener sanmış heralde .

GS'de en başarısız bile olsa - ibra edilmemesine rağmen yok ben bidaha bi gireyim bu işe diye inat edecek şahıs yoktur/varsa GS'yi düşünmüyordur. O adap var bizim kulübümüzde. EN BAŞTA Kürek branşı ile ilgili dedemiz alır küreği eline valla

Dün üyeler tedbir kararı aldırıp, seçime girebilir diyordu. Seçim yapacaksa mahkeme süreci uzayıp seçim ertelenmesin diye dava açılmazmış. Elmas seçimde de gider diyorlar muhtemelen.

Seçime girmek istiyorsa girsin. İbra olmayan bir yönetim nasıl seçim kazanabilir ki? Zaten kazandığı seçimin ertesi hafta seçim tekrarlansa kazanamazdi. Çok çabuk belli etti olmayacağını.

Seçimler uzar o zaman haziranda seçim apustosta transfer

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekleme yapayım.

Sinan Engin burayı BJK ya da fener sanmış heralde .

GS'de en başarısız bile olsa - ibra edilmemesine rağmen yok ben bidaha bi gireyim bu işe diye inat edecek şahıs yoktur/varsa GS'yi düşünmüyordur. O adap var bizim kulübümüzde. EN BAŞTA Kürek branşı ile ilgili dedemiz alır küreği eline valla

Adnan Polat , Mustafa Cengiz

Üst Alt