Sinan Engin: "Fırat Aydınus bugün Bursaspor'un hakkını yemiştir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Engin: "Fırat Aydınus bugün Bursaspor'un hakkını yemiştir"

Spor yorumcusu Sinan Engin, Beyaz TV'de yayınlanan programda gündeme yönelik açıklamalarda bulundu.

868647.jpg
Engin'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Samet Aybaba'nın Başakşehir adına üzüldüğünü sandım. O anki bakışı hali onu andırıdı. Şampiyon olacaksa Başakşehir olsun düşüncesi gibi. Uzatmalarda gelen golle adamları yaktık gibi. Üzüldü onların adına. Veya ne yapayım ben bu golü gibi düşünebilir."

"Beşiktaş'ın şampiyonlu çok zor. Ben Fırat Aydınus hakkında geçen hafta konuştuğum için, bu Cüneyt Çakır ile beraber bunlar ya daha futbol yönetmemeli ya da doğru dürüst yönetmeli."

"Yaşayan bütün Fenerbahçe'lilere soruyorum; Bugün Fırat Aydıuns 2-3 sarı kart göstermeliydi? Bu Fırat Aydınus tipinde hakemler olduğu sürece kimin şampiyon olacağını bilemiyoruz. Hakemler Fenerbahçe'nin canını yakıyor burada sürekli dedik. Ya Valbuena kendini yere atıyor hakemi kandırmaya yönelik."

"Valbuena'yı atsan bile belki Fenerbahçe yenerdi. Ama sen kuralları uygula. Sen kuralları uygulamıyorsun. Türk futbolunda sonucu hakemler belirliyor. Lütfen rica ediyorum bu hakemlerin hegomonyasına son verelim. Delikanlı gibi maç yöneteckler kalsın. Maçı yönetecek, idare edecek, skora göre, aman bu camianın sesi fazla çıkar..."

"Fırat Aydınus bugün Bursaspor'un hakkını yemiştir. Bursaspor küme düşme oynasaydı ne olacaktı? Yazık değil mi onların mücadelesine? "

Ajansspor

Son düzenleme:
Şimdi küfür edeceğim bu pandaya. Tinerspor'unun CL şansı gidince(şampiyonluk değil de 2. olarak) nasıl sallıyor ama fener lehine maç yöneten hakeme. Yoksa Aziz korkusundan bir şey demezdi Fırat'a. Bugün Bjk lider olsaydı ve fener maçında şu hatalar yine yapılsaydı ağzını açmazdı karaktersiz herif.

Üst Alt