Sinan Engin: "Galatasaray, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenecek" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Engin: "Galatasaray, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenecek"

Bu mac icin normal sartlar gecerli degil bence.

Nasil bizim icin CL maclari cok büyük önem tasiyorsa Galatasaray maclari da bunlar icin ayni derecede önem tasiyor. Eziklik komplekslerinden dolayi belki de daha fazla önem tasiyordur bile. Ölüm kalim maci olarak görüyorlar.

Bu yüzden Kadiköy maci hic bir zaman normal sartlar altinda oynanmayacak. Fener ne kadar kötü olursa olsun bizim oyuncularin ayaklari yine titreyecek orada ilk yarida iki pas yapamayacagiz yine. Bunu kirmak cok zor maalesef. Yillarin Terim'i bile etkileniyor orada.

Bu sene özelinde demek istedim.Çünkü bu herifleri 20 yıldır orada yenemiyoruz ama bu kadroları ve oynadıkları futbol son 20 yılın açık ara en kötüsü.İddaa ediyorum erzurum bunlardan iyi top oynuyor. ve iyi kadroları var.

Bu sefer içimden bir ses yeneceğiz diyor.Fakat ben hakemin devreye gireceğini düşünüyorum.Bu büyü illaki kıralacak.O sezon bu sezon bence.
Bunları orada yenip üstüne birde şampiyon olacağız inşş.

Feneri harlama çabasına bak koala nın uyanık panda seni..Daha da kızıştır panda kırmızı kartlar fauller gerginlikler olsun

Üst Alt