Sinan Engin: "Galatasaray, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Engin: "Galatasaray, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenecek"

Normal şartlarda zaten yenmemiz çok doğal.Erzurumda bunlardan iyi bursa da iyi.Oynadıkları oyun ortada.Hakemler arkalarından ittirmese akhisardan sonra net küme düşecek takım bu mallar.Ama şartlar tümüyle arkamızda.Ne kadar oyun varsa bize karşı oynanıyor.O maçın hakemini şimdiden ayarlamışlardır zaten.Fırat denilen çapsız eyyamcı puştu verirler barca gibi oynasak yine kazandırmaz bize orada.

Bu mac icin normal sartlar gecerli degil bence.

Nasil bizim icin CL maclari cok büyük önem tasiyorsa Galatasaray maclari da bunlar icin ayni derecede önem tasiyor. Eziklik komplekslerinden dolayi belki de daha fazla önem tasiyordur bile. Ölüm kalim maci olarak görüyorlar.

Bu yüzden Kadiköy maci hic bir zaman normal sartlar altinda oynanmayacak. Fener ne kadar kötü olursa olsun bizim oyuncularin ayaklari yine titreyecek orada ilk yarida iki pas yapamayacagiz yine. Bunu kirmak cok zor maalesef. Yillarin Terim'i bile etkileniyor orada.

Bu mac icin normal sartlar gecerli degil bence.

Nasil bizim icin CL maclari cok büyük önem tasiyorsa Galatasaray maclari da bunlar icin ayni derecede önem tasiyor. Eziklik komplekslerinden dolayi belki de daha fazla önem tasiyordur bile. Ölüm kalim maci olarak görüyorlar.

Bu yüzden Kadiköy maci hic bir zaman normal sartlar altinda oynanmayacak. Fener ne kadar kötü olursa olsun bizim oyuncularin ayaklari yine titreyecek orada ilk yarida iki pas yapamayacagiz yine. Bunu kirmak cok zor maalesef. Yillarin Terim'i bile etkileniyor orada.

Kuru bir bahane bu.

Onlar kadar mücadele etmiyorsan onlar kadar istemiyorsan bu bizim övüncümüz değil handikabımız olmalı.Derbi olarak bak bakma ayrı bir konu.Şampiyonluğa oynayan bir takımsın,6 puan geridesin ve her maçta şiddetle 3 puana ihtiyacın var.Bu maçta elin ayağına dolanıp da yine 1-0 2-0 maçı adamlara verip sonra tek amacınız bizi yenmek dersen gülerler,sen şampiyonluğa oynuyorsun mutlak 3 puan lazımdı da ne yapabildin derler adama.

yalnız ben fenerin arenada kazandığı ya da berabere kaldığı maçlara bakınca adamların otobüs çekerek bunu başardığını görüyorum. biz de süper finalde öyle beraberlik almıştık. aslında derbi deplasmanlarında tamamen kontra atak oynayacaksın. mis gibi onyekuru arkaya sarkar. Xelçuk'da ona pas atar işte. onyekuru 2 tane kaçırsa 1 tane atar.

Kuru bir bahane bu.

Onlar kadar mücadele etmiyorsan onlar kadar istemiyorsan bu bizim övüncümüz değil handikabımız olmalı.Derbi olarak bak bakma ayrı bir konu.Şampiyonluğa oynayan bir takımsın,6 puan geridesin ve her maçta şiddetle 3 puana ihtiyacın var.Bu maçta elin ayağına dolanıp da yine 1-0 2-0 maçı adamlara verip sonra tek amacınız bizi yenmek dersen gülerler,sen şampiyonluğa oynuyorsun mutlak 3 puan lazımdı da ne yapabildin derler adama.
Çıksın alsın hocamız maçı o zaman.

sent via GSC

fenerin ortaya koyacağı eforu bükecek bir enerji göremiyorum ekibimizde

maçın başında muslera çok esktra işler yaparsa ancak bir şansımız olabilir onun dışında her top kaybında pozisyo vereceğimiz anları yaşarız tabi takım bu 2 haftalık çalışma sürecinde anormal gelişme göstermezse

İçerikte sıkıntı yok da bence ifade ediş şeklinde sıkıntı var.Hep bir eleştirel perspektif havası var.Hoca bugüne kadar yaptıklarıyla bile en azından bu kadarcık bir krediyi hak ediyor.

Sana da hic bir sekilde yaranilmiyor ha.

Ekstra bir hoca diyorum, ekstra isler bekliyorum dogal olarak diyorum. Kadiköy de galibiyeti Fatih hoca alamayacaksa kim alacak.

Herkesin eli ayagina dolaniyor, tarihin en kötü Fenerlerinden biri dedigimiz Ismail Kartal Fener'ine karsi Hamza nin eli ayagi titredi korkudan takimin en formda olan iki oyuncusunu (Yasin ve Bruma) kesti o macta yerlerine kanatlara Olcan ve Umut'u yerlestirdi.

Fatih hocadan daha rasyonel yaklasmasini bekliyorum bu maca iste.

Sana da hic bir sekilde yaranilmiyor ha.

Ekstra bir hoca diyorum, ekstra isler bekliyorum dogal olarak diyorum. Kadiköy de galibiyeti Fatih hoca alamayacaksa kim alacak.

Herkesin eli ayagina dolaniyor, tarihin en kötü Fenerlerinden biri dedigimiz Ismail Kartal Fener'ine karsi Hamza nin eli ayagi titredi korkudan takimin en formda olan iki oyuncusunu (Yasin ve Bruma) kesti o macta yerlerine kanatlara Olcan ve Umut'u yerlestirdi.

Fatih hocadan daha rasyonel yaklasmasini bekliyorum bu maca iste.

İyi de bunu öyle bir diyorsun ki direk beni Terimci kendini Anti-Terimci olarak konumlandırıyorsun tartışmada.Bunu bir tek ben diyormuşum algısını her defasında yaratman da saçma,benim dışımda birsürü diyen oldu bunu sana.

geyik bir yana bence gs kadıköyde bir galibiyet alacaksa, son derece olumsuz şartlar altında alacak o galibiyeti.
gs’ın kadro kalitesi olarak 2-3 gömlek daha üstün olduğu, makine gibi oynadığı, fb’in de çok kötü durumda olduğu bir senaryoda olmayacak bence galibiyet. hiç beklenmedik bir zamanda olacak.
bugünkü şartlara bakıyorum, bence gs’ın kadro kalitesi fb’den öyle fersah fersah üstün değil. mecburi kazanma baskısıyla gidiyor. saha dışı şartlar gs aleyhine, bir de fb potadan kurtuldu bence rahatladılar.
bir de puan durumundaki konumlarına ragmen medyada gs kötü oynuyor, fb toparlandı algısı var.
aslında galibiyet için zemin oldukça müsait.
yeter ki takım maça akıllıca hazırlansın. yemin ediyorum ne fb takımı bursa takımından iyi bir takım, ne de şükrü saraçoğlu timsah arena’dan daha baskılı bir atmosfer.

Tmm

O maçta fener iyice rahatlamış olursa, bizden döve döve 3 puanı alacaklardır.

Sezonun maçı Ali Koç züppesi için.
Hatta ve hatta bir kaç oyuncumuzu ağır sakatlarlar diyorum, kırmızılar havada uçuşur.

Üst Alt