Sinan Engin TFF'ye Seslendi: "Beşiktaş bu hakemlerden çok çekiyor!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Engin TFF'ye Seslendi: "Beşiktaş bu hakemlerden çok çekiyor!"

Algıya bak algıya. Berkeley var olmak algılanmaktır derken bile bu kadar algıya önem vermemişti. Bu tinercilerin işi gücü algı kasmak.

ThriftyHappygoluckyBarbet-size_restricted.gif

Yeter ulan ağlamayın bıktım sizin ötmenizi dinlemekten. Biraz delikanlı olun lan. 3 oyuncunuz kırmızı görmemiş birisi daha 30 uncu dakikada, yüzde yüz gollük atağımız faulle alakası olmayan pozisyonda kesilmiş daha ne konuşuyonuz. Bu takım 3 gün önce camp nou de sahadaydi. Geldi tesislerinden uzak yarım yamalak antrenman yaptı. Yorgun bunlar alırız bu maç isterse kıyamet kopsun oyniycaz diye Ali cengiz oyunları yaptınız sonucunda rezil rüsva oldunuz. 3 gün önce Barcelona ile oynayan takım ezdi sizi. Hangi yüzle çıkıp konuşuyosunuz. Şu isleri ben yapsam insan icine çıkamazdim utancımdan. Hadi yürüyün gidin işinize lan. Siz Küçüksünüz ister ağlayın ister zirlayin Küçüksünüz. Sizin için başarı Galatasaray gibi bir devi yenmek. Fazlası size büyük gelir. Üç kağıdınızda patladı bir yerinizde iğrenç insanlar...

Son düzenleme:
Birde seslen TFF ye senin takımının baskanida kapalı kapılar arkasında seslendiğini söyledi geçen seneki şampiyonluğunuz için. TFF başkanı ile iş ortağı bide. Çık bunuda anlat delikanliysan Pislik herşey sizde anca böyle algı yapmaya çalışın. Ezildiniz ve herkes gördü şimdi bu hakemleride kovdurun. Hakemiylede federasyonuylada koyuyoruz. Ağlayın

Birde seslen TFF ye senin takımının baskanida kapalı kapılar arkasında seslendiğini söyledi geçen seneki şampiyonluğunuz için. TFF başkanı ile os ortağı bide. Pislik herşey sizde anca böyle algı yapmaya çalışın. Ezildiniz ve herkes gördü şimdi bu hakemleride kovdurun. Hakemiylede federasyonuylada koyuyoruz. Ağlayın
Bunlara laf anlatilmaz
Agla kudur de gec :D

Üst Alt