sinan engin'in melo'nun boynunu kırması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sinan engin'in melo'nun boynunu kırması

Sinoş sen bu futbol işlerine fazla takılma. Sen bildiğin işe devam et.

ben-sadece-metin-tekin-e-kadın-bulurum_577158.png

tamam melo bu ayıyı şırkar ama abartmaya gerek yok ayı volkan'dan nasıl tırstığınıda gördük doğruya doğru öyle adamı süperkahraman gibi abartmaya gerek yok.

Volkan' dan tırstığı filan yok. O maça Melo aşırı derecede centilmen başladı ve öyle de bitirdi, ortada hiçbir şey yokken Volkan' a birtakım cisimler atılmasını engellemek için cansiperane çaba gösterdi hatta, bunda hem aleyhine oluşturulan algının, hem de takımın geberik halinin etkisi olduğunu zannediyorum, gözlemlerime göre mücadele etmekten aciz adamların arasında tribünlere şov yapmak için bile motivasyonu yoktu...

Volkan ise Emre' nin intikamını almak için aşırı derecede şartlanmış olarak çıkmıştı maça, yaptığı son hareketin karşılığı Dünyanın her yerinde kırmızı karttı ve takımının kupayı kaybetmesine sebep olacaktı; Melo o sinir savaşından da galip çıkmıştı aslında yani...Daha sonra yaptığı ''Rio' nun en tehlikeli sokaklarında büyüdüm, kendimi korumasını bildiğimden kimsenin şüphesi olmasın'' açıklamasını gerçekçi buluyorum, öyle Lincoln' ü tekme tokat dövdüğüne benzemez; futbolcu olsam en bulaşmak istemeyeceğim adam Melo olurdu...

Sen değil o resimlerde kim var kim yok hepiniz gelin o adamla baş edemezsiniz. Kabadayıyım diye geçinen Emre maymuna döndü Melo'nun karşısında hırt sen kimsin lan mal değneği.

Not: Elazığ'da mı bi yerde tam hatırlamıyorum pkk sempatizanları bir eylem düzenlerken tek bir tane polisin hepsini dağıttığı bi video vardı. Tam o videonun yakışacağı başlık anlayan ve bulabilecek arkadaşları göreve davet ediyorum.

Son düzenleme:
ya şaka mı bu? Biri her gün 2-3 saat idman yapan Melo diğeri her gün kebab yiyen Sinan. En geç 10 dakika içinde Sinan'ı bayıltır adam. Volkan'dan tırsmadı sadece kırmızı yedirmeye çalıştı ama hakem vermedi. Adam Emre ve Tüpçü gibi müthiş lobisi olan zatlara neler yaptı.

Kırmızı yedirmeye çalışsa kendini yere atardı. Hiç bulaşmamayı tercih etti çünkü bulaşsa kendisi kırmızı görecek Volkan sarıyla geçiştirilecekti adım gibi eminim. Volkan tamamiyle kışkırtma amaçlı yaptı o uçmayı allahın ayısı.

Üst Alt