Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta

boş konuşmayın kendisi 4 yılda çok fazla katkı sağladı

basketbol çomar sporu değil daha prof. bakıyor insanlar

kulüp küçülmeye gidiyor sinan da kendi yolunu çizdi avrupanın en iyi takımına gidiyor burda erman kunterle falan mı uğraşsaydı

Evet uğraşsaydı Sinan hıyarı kim de koç beğenmiyor? Erman Kunter'in Sinan'ın hayatından fazla basketbol tecrübesi var. Gidip fb ülker doğuş'ta süre mi alacak? Yerli diye aldılar işte. Ligde biraz oynar, EL'de havlu sallar gavat.

Üniversiteden mezun olmuşsunuz. Yeni mezun olduğunuzdan dolayı tecrübesizsiniz ve iş bulmanız zor fakat birisi size iş veriyor. Sonra 3 sene çalışıyorsunuz maaşınız 4.000 TL diyelim. Sonra şirketiniz küçülmeye gidiyor, bu sene size zam yok, maaşını da 3.500 TL'ye çekiyorum diyor. Aynı anda sektörünüzdeki en önemli rakip firmadan teklif alıyorsunuz. 6.000 TL teklif ediyorlar.

Beni yeni mezun olduğumda işe alan yer şu anda çalıştığım yerdi deyip "vefa" dan dolayı aynı şirkette mi kalırsınız yoksa diğerine geçiş yapar mısınız?

Bu soruya samimi olarak aynı şirkette kalırdım diyenler Sinan'a istediği gibi sallayabilir, hatta küfür bile edebilir lafım olmaz. Diğerleri bence eleştirmemeli.

Yolu açık olsun, kendisine her şey için teşekkür ederim.
Bu adamlar asgari ücretle çalışmıyorlar. Sinan fenerden 2 yılda 1.8 milyon euro kazanacak. Biz ise 1.2 milyon euro teklif ettik. Bizde 600 bin euroya oynuyordu. Şimdi bu adam 2 yılda bizden 1.2 milyon euro alınca aç mı kalacaktı? Spor araba alamayacak mıydı? Oraya buraya tatile gidemeyecek miydi? Ev alamayacak mıydı? 3 bin kazanan adam 7 bin maaşa tav olabilir. Daha iyi bir eve çıkma, iyi bir araba alma, sosyal yaşantısı, hobilerine vakit ayırma vs şansı daha yüksek olabilir. Ama 1.2 milyon euro ile 1.8 milyon euro arasında çok bir fark göremiyorum. Yapabileceği bir çok şeyi bizden aldığı paraylada yapabilirdi.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptığı açıklamada bile yönetimin kusuru olmadığı anlaşılıyo boşuna mok atmayın yönetime.

Herif kısaca demiş ki fenerbahçe gibi bir euroleague şampiyonuna gözüm kapalı geliyorum.

Halsiyetsiz
Karaktersiz

TapaTalK

Bu adamlar asgari ücretle çalışmıyorlar. Sinan fenerden 2 yılda 1.8 milyon euro kazanacak. Biz ise 1.2 milyon euro teklif ettik. Bizde 600 bin euroya oynuyordu. Şimdi bu adam 2 yılda bizden 1.2 milyon euro alınca aç mı kalacaktı? Spor araba alamayacak mıydı? Oraya buraya tatile gidemeyecek miydi? Ev alamayacak mıydı? 3 bin kazanan adam 7 bin maaşa tav olabilir. Daha iyi bir eve çıkma, iyi bir araba alma, sosyal yaşantısı, hobilerine vakit ayırma vs şansı daha yüksek olabilir. Ama 1.2 milyon euro ile 1.8 milyon euro arasında çok bir fark göremiyorum. Yapabileceği bir çok şeyi bizden aldığı paraylada yapabilirdi.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kazandığın paralar büyüdükçe standart da büyür.

Biz ufak paralarla uğraştığımız için bu şekilde düşünebiliriz.

Sadece para olarak da bakmayın kupa, başarı olarak da bakın.

Evet uğraşsaydı Sinan hıyarı kim de koç beğenmiyor? Erman Kunter'in Sinan'ın hayatından fazla basketbol tecrübesi var. Gidip fb ülker doğuş'ta süre mi alacak? Yerli diye aldılar işte. Ligde biraz oynar, EL'de havlu sallar gavat.

dediğim gibi bu futbol değil. ligde belki play offa bile giremeyecek bi takımız kimse kimseyi zorla tutamaz

erman kunteri de övmenin anlamı yok saçma sapan bi herif sırf gs liseli diye takımın başına getirdiler

dediğim gibi bu futbol değil. ligde belki play offa bile giremeyecek bi takımız kimse kimseyi zorla tutamaz

erman kunteri de övmenin anlamı yok saçma sapan bi herif sırf gs liseli diye takımın başına getirdiler

İyi play offa giremeyeceğiz diye biz de gidip fb ülker doğuşu tutalım o zaman. Sinan gavattır! Bu kadar basit. Biz de Galatasaray'dan şikeci oç feneve giden adama başarılar dileyecek kadar karakterimizi kaybetmedik çok şükür!

resmi face hesabından

Bugün hayatımda yeni bir sayfa açarak, 4 sezon boyunca formasını giydiğim Galatasaray’dan ayrılıyorum. 4 yıl boyunca kazandığımız başarıları, sevinçlerimizi, üzüntülerimizi ve tüm paylaştıklarımızı gözümün önüne getirdiğim zaman; Galatasaray’dan huzurlu bir şekilde ayrıldığımı söyleyebilirim. Tüm bu süreç boyunca bana olan desteğini her platformda sunan Galatasaray camiasına içten teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.Kariyerime Fenerbahçe Doğuş’ta devam etmeye karar verdim. Bu kararımdaki en önemli etkenler, Fenerbahçe Doğuş’un son yıllarda kararlı bir şekilde Euroleague şampiyonluğu hedefiyle yola çıkması ve Avrupa basketbolunda büyük bir atılım yapmasıdır. Açıkçası, bu hedef ve yeni bir mücadeleye dahil olmak beni heyecanlandırıyor. Bu sezon daha da büyüyecek olan yapı ile birlikte, kariyerimin bu noktasında Fenerbahçe Doğuş’ta oynamanın en doğru karar olduğunu düşünüyorum. Bu transferin gerçekleşmesinde emeği geçen Fenerbahçe yönetimine, sayın Maurizio Gherardini’ye ve sayın Zeljko Obradovic’e teşekkür ederim.
Son olarak, bu yaz itibariyle Milli Takımdaki arkadaşlarımla en önemli hedefimiz, ülkemizde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda istediğimiz noktalara ulaşmak ve iyi bir sonuç almak olacak. Bu hedefe ulaşmak için yüksek konsantrasyonla iyi bir hazırlık dönemi geçirmemiz ve hem fiziksel hem de zihnen hazır olmamız gerekiyor. Bu yüzden, transfer sürecimin Milli Takım kampı başlamadan neticelenmesinden dolayı memnun olduğumun bilinmesini isterim.

SİNAN GÜLER

eurobasket tarihinde kendi evinde düzenlenen bir turnuvada kendi taraftarları tarafından en çok ıslık yiyen basketbolcu ünvanını ele geçirecektir

Emre Belezoglu bile fenere imza atmadan bizimkilere türkiye ye dönmek istediğini söylemiş.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

İstemsiz güldüm şu twite :asd:

DD0bwOJW0AAZvkB.jpg:large

Üst Alt