Sinan Güler: "Galatasaray ile Eurocup'ı kazanmamızı unutamam" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
22858.jpg

Galatasaray'ın eski basketbolcusu ve tartışmalı bir Fenerbahçe serüveni yaşayan Sinan Güler, Galatasaray anılarını anlattı ve Galatasaray günlerini özlediğini belirtti.

Sinan Güler: "Galatasaray ile eurocup'ı kazanmamızı hiç bir zaman unutamam"

Sinan Güler: "Galatasaray taraftarının kinayeli ama güzel sözlerini dinleyebiliyor olmak güzel, süreci iyi biliyorum kolay değil zor bir süreçti"

Sinan Güler: "Ergin abi'den sonra ayrıldım, hedefin konulmaması ve hedefin bittiğini gördüğümüz anda ayrıldık. Ergin abi'ye yaşatılan sürecin benzer durumlarını ben yaşadığım için ayrıldık"

Sinan Güler: "Yarattığım hayal kırıklığını biliyorum, Galatasaray ailesi içinden geliyorum hala Galatasaraylı mıyım diye soracak olursanız, bu yaşanan süreçlerde kendimi Türk basketbol taraftarı gibi hissediyorum"

Ntvspor

Serdar Aziz'le kıyaslanamaz. Serdar bizde kalmak istemiyordu ve gitti. Ha Sinan ise başka bir yere gidebilecekken sırf Euroleague için Fener'e gitti. Ağzının payını da aldı.

22858.jpg

Galatasaray'ın eski basketbolcusu ve tartışmalı bir Fenerbahçe serüveni yaşayan Sinan Güler, Galatasaray anılarını anlattı ve Galatasaray günlerini özlediğini belirtti.

Sinan Güler: "Galatasaray ile eurocup'ı kazanmamızı hiç bir zaman unutamam"

Sinan Güler: "Galatasaray taraftarının kinayeli ama güzel sözlerini dinleyebiliyor olmak güzel, süreci iyi biliyorum kolay değil zor bir süreçti"

Sinan Güler: "Ergin abi'den sonra ayrıldım, hedefin konulmaması ve hedefin bittiğini gördüğümüz anda ayrıldık. Ergin abi'ye yaşatılan sürecin benzer durumlarını ben yaşadığım için ayrıldık"

Sinan Güler: "Yarattığım hayal kırıklığını biliyorum, Galatasaray ailesi içinden geliyorum hala Galatasaraylı mıyım diye soracak olursanız, bu yaşanan süreçlerde kendimi Türk basketbol taraftarı gibi hissediyorum"

Ntvspor
Sattın bizi ne oldu kupa mı aldın en büyük başarın hala bizde

Hasta Galatasaraylısın ama karın için cimbomu sattın ne oldu pişman mı oldun

Seni kaptanımız olduğun için taraftarımız olduğun için satın aldılar rezil oldun gittin

Üst Alt