Sinan Gümüş, Psikolojik Olarak Çöktü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş, Psikolojik Olarak Çöktü!

Tribünde futbolcu yuhalamaya isliklamaya karşıyım ama futbolcular eleştirilir elbet. Bu konuda tek istisnam trk cmdl denen haysiyetsiz oldu. O da malum

İyi hoş da en büyük sıkıntısı en küçük olayda kendini atması. Hakemlerin gözüne 1 kez bu şekilde girdin mi artık öbür billah o etiket senden girmez. Beyinsiz bir arkadaşımız ki sürekli tekrarlıyor bunu. Hatayspor maçında kendisine yapılan faulun es geçilmesi de biraz bundandır maalesef.

Hiç beğenmem kendidini ama bu adam milyon eurolara transfer edilmedi bu adam altyapıya ucuz paralarla transfer edildi.Ve elinden geleni yapıyo bu adamın kapasitesi oluru bu neden küfür edip moral bozuluyo.Hem 3 maç 3 gol geçmişe sınır çekmek küstürmemek lazım..

Isliklamayi hakli gostermek amaciyla yazmiyorum ama kapasitesi bu degil bence.

Ne kapasitesi ne beklentisi sanki yılda 15 20 gol bekliyoruz atacağı sonradan girip 6 7 gol bunu da yapamıyor tepkiyi sonuna kadar hakediyor kendine inancı yoksa sözleşmesini feshetsin böylelerine acıma da yeni moda oldu asgari ücretle çalışana bu kadar acıyan kimse yok.

Omerin latonun erenin kapasitesiydi belliydi hepsi protesto edildi kimse de duyar kasmadi
Sezon sonu sozlesmesi zamli uzatilinca
Mi aklmiz basimiza gelecek

Ben uzatilsin demiyorum ki. Böyle adamlari yollayacaksin eline firsati gecince.

Bir yerden sonra da oynatani sorgulamak lazim. Mitroglou diye bir adam almissin Alanya da ilk 11 sahaya sürüyorsun ama kupa macinda adami yedek birakiyorsun. Bu adamin takima adapte olmasi icin bulunulmaz bir firsat su kupa maci. Sinan oynasa ne olur oynamasa ne olur yav hepimiz asagi yukari ne verip veremeyecegini cok iyi biliyoruz.

Üst Alt