Sinan Gümüş Sakatlandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş Sakatlandı!

Besbelli yaz kampını laylaylom havasında geçirmişler abi.

1 defa tesadüf 2 defa tesadüf 3 defa tesadüf olur ama 10-15 tane futbolcu sakatlanıyorsa burada teknik ekibi de sorgulamak lazım.

Bir maçta ilk 45 dakika da 3 oyuncu birden sakatlamıştı. Hayatımda ilk defa gördüm.

sent via GSC
Maalesef Teknik ekibimiz bu sene oldukça zayıf gözüküyor. En azından kondisyonerler çok zayıf bir takım bu kadar sakat vermemelidir.

Baskan amatorce konusmalarla iyice batirirken , albayrak onceki konusmalarini yalanlarcasina beyanatlar verirken , terim ve ekibi kah fizik lah sakatliklar ve inatlariyla ugrasirken , futbolcular da umursamazliklarini yeni yeni (insallah) atmaya baslamisken

2 lehte faktor kaldi

Rakiplerin de en az bizim kadar zor durumda olmalari

Ve ic saha dominasyonunun (son 3 beraberlige ragmen) devam etmesinden tureyen seyirci sadakati ve destegi

Bakalim terazinin hangi tarafi agir basacak

Benle olan konusmalarinda bu saygisiz uslubu terk edersen sevinirim

Bu sekilde kelimeler sarfetme bana karsi . Forumdaki ortaya ya da birbirinize hitaplariniz beni rahatsiz etse de sahsimi direk ilgilendirmiyor

Fakat bana boyle kaba saba ifadeler kullanmayin
Sacma sapan konusma o vakit. Takimda cok oyuncu var da Önemsiz diyorsun

bence de önemsiz, gereksiz, lüzumsuz bir haber u-21'de Sinan'dan 10 kat yetenekli oyuncularımız var onlara gün doğdu işte.

Sinan Gümüş'ün sakatlandığı maçta 1'er gol atan Ahmet Sivri ile Melik Karaahmet'i ve gol atmamasına rağmen beğendiğim golcü Ali Yavuz Kol'u A takımda denemenin zamanı gelmedi mi artık sizce?

Üst Alt