Sinan Gümüş - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Papatya falı gibi iyi oynayacak diye bekliyoruz kötü oynuyor , kötü oynayacak diye bekliyoruz iyi oynuyor.
Ben beğendim takım durağanken de hareketliyken de etkiliydi Sinan.

Bu maçta dikkatimi çeken şu oldu Sinan eskiden daha hızlı bir futbolcuydu ama tekniği zayıfdı. Şu an tam tersi olmuş tekniği yükselmiş ama aynı doğrultuda hızı yavaşlamış

hızı ve topu taşıması iyiydi.iyi oynadı ama kesinlikle forvette denenmeli.deliciliği,savunma arkası koşuları parlamasını saglayabilir.

Kanatta tamamen kayip merkez de ise yariyor. Bugün hele hele ilk yari bayagi iyiydi ama umarim Sampiyonlar Ligi macinda ilk 11 oynamaz.

Kanatta tamamen kayip merkez de ise yariyor. Bugün hele hele ilk yari bayagi iyiydi ama umarim Sampiyonlar Ligi macinda ilk 11 oynamaz.

Sinan 'ın çok acayip bir gol şansı ve raket gibi bir sol ayağı var

Kanatta oynadığı zamanlar bekini kaçırmayı bilmiyor- Defans yapamıyor böyle olunca maçtan kopuyor Sinan zaten inanılmaz çalışkan bir futbolcu olmadığı için 2-3 an hariç silinip gidiyor maçtan

Ama merkeze gelip orada top aldığı zaman yardıra yardıra gitmesini biliyor bugün yaptığı 2-3 dribling çok hoşuma gitti. Fatih Terim kendisinde ısrar ediyorsa vardır bir bildiği ve bence oynadıkça da iyiye gidiyor Sinan evet istenilen seviyede değil kesinlikle

Ama mevcut durumda bu takımın forveti Eren değil Sinan 'dır bana göre ...

Bu maçta dikkatimi çeken şu oldu Sinan eskiden daha hızlı bir futbolcuydu ama tekniği zayıfdı. Şu an tam tersi olmuş tekniği yükselmiş ama aynı doğrultuda hızı yavaşlamış

Çünkü kondisyon olarak zayıf ve kilo fazlası var gibi biraz tosuncuk görünüşü

İşte biraz fizik çalışsa kendine baksa çok daha iyi yerlere gelecek Sinan ama belli ki tembel bir yapısı var ...

Takım oyununu oynayabilse dünyanın büyük kulüplerinde oynayacak yeteneğe sahip ama beyin yok adamda. Topu tek başına alıp kafasını kaldırmadan herkesi geçmeye çabalıyor kaç yıldır. Etrafını görebilse rahat asist kralı olur.

Takım oyununda yok maalesef. Tek başına oynuyor gibi sürekli adam geçmeye çalışıyor. Kardeşim bir sağına soluna bak, bir verkaç yap, al, ver. Savunma konusunda da beke hiç yardımcı olmuyor. Hoca şampiyonlar liginde oynatırsa Mariano büyük sıkıntı yaşar.

Topu aldiginda muthis hizlaniyor ama takim oyununda neredeyse hic yok. Daha cok topu istemeli, daha cok pozisyon yaratmali, daha cok pozisyona girmeli. Fatih hoca 5 mactir ilk 11 oynatiyor ama bana gore hala karsiligini vermedi. Diger 4 maclara bakarsak bu macta yine iyiydi ama bu gidisle alternatif oyuncusundan fazlasi olmaz.

Üst Alt