Sinan Gümüş - Sayfa 270 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ayrica kadroda daha zararli tipler var senede 1 mac gorev alip onda da sakatlanan tiplere 700 bin euro veriyoruz sorgulamamiz gereken sey aslinda bu.
Önce oturup f/p oranlarina gore oyunculari listelemek gerekir en altta kalanlara sırayla yol verilmeli.

Ne yalan soyleyeyim gitmesini istemem çok net kayseride falan olsa çoktan haberi çıkmıştı 5 milyon euro falan diye. Et kafalıda olsa emre akbaba kadar ederi var bu piyasada.

Yaşı hala genç sayilabilecek bir yaş, aldığı maaş bu piyasada komik denilecek rakam.

Bakın biz sorunu hep yanlış yerde arıyoruz, 20 yaşından sonra gelip gelisim gösteren oyuncu yok az pırıltı gösteren bu herifti(16-17 sezonunda 7g 2a) yardımcılarda büyük problem aramalıyız.

Ayrıca sözlesmeyi uzatıp yine aynı rakamdan devam edip üzerine performans bonusu koymalıyız bu herifin ihtiyaci olan sey bu amaçsız kalınca sapıtıyor.

10 gol atarsan 200 bin
10 asist yaparsan 200 bin
şeklinde bir sozleşme önermemiz gerekir.
Bunun kendisini gelistirecegine eminim yoksa al 1 milyone uro yedekten gir dedigimiz zaman daha cok soveriz.

Sol ayaklı sağ kanat diye ağlıyorsunuz aha iste elimizde sinana bir oyun sistemi çizecek yardımcı bulmamiz lazım.
Bu dedigim tüm oyuncularımız için geçerli.
Emre Taşdemir, Sinan bu ikisinden daha kaliteli yerli bulma sansımız yok.

Yıldız futbolcu antrenmanda sakatlandı diye bildirim geldi çok korktum Feghouli falan sandım neyseki bu el bombası sakatmis ...

Adamın hazırlattığı poster bile baştan savma. Bari Titles'ı doğru yazsaydınız. Şaka bir yana Galatasaray'da son 10 yılda hasbelkader forma giymiş hemen hepsinin kariyerleri böyle. İyi para kazanıyorlar, muazzam zamanlara denk geldiler, geçen 3 şampiyonluğun 2'sinde direkt katkısı olan büyük taraftarları var. Ama hala kıymetini bilmeyip iki kuruş para için kulübü satan, hala ekmeğini yerken gevşek gevşek konuşup azıcık olan sempatilerini kaybeden adamlar var. Ben sadece Galatasaraylı olduğum için değil, bana böyle kariyer ve para kazandıran hangi kurum olsa kulu köpeği olurum. Bunlar işleri bitene kadar takılıp sonra herkesten büyük düşman çıkıyorlar. Neyse, şanslı adamsın vesselam Sinan, Allah herkese senin kadar kısmet versin.

ben kalmasından yanayım. Bahsi geçen yerli oyunculardan çok fazla eksiği yok. Kendisini bende pek sevmem ama takımın geneline göre oldukça düşük maaşa oynuyor. Katkısı da fena değil bence.

5 senedir kendini geliştirdi mi? Hayır. Ancak dediğim gibi eldeki havuzda daha iyisi zor. Boş yere bonservis ödemeye gerek yok.

ben kalmasından yanayım. Bahsi geçen yerli oyunculardan çok fazla eksiği yok. Kendisini bende pek sevmem ama takımın geneline göre oldukça düşük maaşa oynuyor. Katkısı da fena değil bence.

5 senedir kendini geliştirdi mi? Hayır. Ancak dediğim gibi eldeki havuzda daha iyisi zor. Boş yere bonservis ödemeye gerek yok.

1) Dusuk ucrete razi olacak mi
2) Suriyeliler lafi ne olacak

1) Dusuk ucrete razi olacak mi
2) Suriyeliler lafi ne olacak

ücret işi halledilirse kalır zaten. Orasını bilemem. Bence Atalanta işi biraz menajer üfürmesi. Geçen sene de Benfica falan deniyordu. Sözleşme almak için yapılıyor.

Suriyeliler konusu da unutulur gider. Zamanında Selçuk için mezarlı pankart yapıldı. Burak gelmesin diye neler denildi.. 2 maç gol atmasına bakar..

ücret işi halledilirse kalır zaten. Orasını bilemem. Bence Atalanta işi biraz menajer üfürmesi. Geçen sene de Benfica falan deniyordu. Sözleşme almak için yapılıyor.

Suriyeliler konusu da unutulur gider. Zamanında Selçuk için mezarlı pankart yapıldı. Burak gelmesin diye neler denildi.. 2 maç gol atmasına bakar..

Verdigin orneklerde topcuya taraftar sovuyor ve satasiyor.

Bu gerizekali bize satasti ve sovdu.

Üst Alt