Sinan Gümüş'ün Cezası Kesildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'ün Cezası Kesildi!

5084476.jpg

Türkiye Kupası’ndaki Elazığspor maçının 79. dakikasında oyundan alınınca yardımcı antrenör orhan Atik’e tepki gösteren ve eldivenlerini yere fırlatan Sinan Gümüş’ün cezası belli oldu.

Türkiye Kupası’ndaki Elazığspor maçının 79. dakikasında oyundan alınınca yardımcı antrenör Orhan Atik’e tepki gösteren ve eldivenlerini yere fırlatan Sinan Gümüş’ün cezası belli oldu.

Son Kasımpaşa maçında kadroya alınmayan genç forvetin, ilk yarı bitimine kadar 18 kişilik kadroda yer bulamayacağı öğrenildi.

Böylece 22 yaşındaki futbolcuya gözdağı veren yönetim, bu tür hareketlere devam etmesi durumunda Sinan Gümüş’le yolları ayırmayı düşünüyor.

Daha önce de Selçuk ve Yasin gibi tecrübeli futbolcular benzer davranışlarda bulunmuş ve özür diledikten sonra affedilerek kadroya dahil edilmişlerdi.

Fanatik

Sinan Gümüş'ün Cezası Kesildi!

Selçuk neler yaptı ceza yok, gücünüz bunlara yetiyor tabi. Adam olun, adil olun diyecem de bu sizden imkansızı istemek olur. Şerrolar.

Kupada ve leş gibi sezonun gazozuna maçlarında goller attığı için bir tarafı tavana vuran bir kardeşimiz.

{taptap}

Kalkmış yerleri iner inmesine de buna sebep olan teknik heyet ve yönetimdir. Hamit,Selçuk, Yasin e yemedi ceza vermek, gözdağını buna veriyorsunuz. İlk Hamitle yaşandığında Hamiti 6-7 hafta Kadrodışı bıraksaydınız bakalım bir daha birinin "gık"ı çıkıyor muydu? Ama yemedi tabi onları kadrodışı bırakmak. Çocuğa gelince hemen ibret olsun diye ceza kesilir. Sinanı savunmuyorum ama Sinan bunu yapabiliyorsa başta verilmeyen cezalardan dolayı yapıyor. Neyse. Bakalım bundan sonra otorite yoksunluğu devam edecek mi

Anliyorum neden poposu kalkdigina. 3-4 gol atti icin hem biz (bende varim evet) hem medya Sinani cok övdü. E heryerde senin isimini kendin görünce kalkiyor popo ister istemez.

Yasin, Sinan gibi henüz cin olmadan adam çarpmaya kalkanları derhal bu kulüpten şutlamak lazım. Sinan'a çok güveniyordum ama kendisi maalesef futbolcu değil, apaçi olmayı seçti.

Ulan yemin ediyorum gün geçmesinki yeni bir trollük yeni bir futbolcuya dayalı sistem yüzünden bir sorun çıkmasın şaka gibi yönetiliyoruz resmen

Herşeyden önce Dursun ekibi&JoR'in gitmesi lazım

Üst Alt