sinan gümüş'ün kadroya alınmamasının mazerati | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sinan gümüş'ün kadroya alınmamasının mazerati

Gönderin bari çocuk ekmek parasına baksın. Mundar ettiler.
Belki iyi bir oyuncu olurda burak abisinin çeyreği kadar para kazanır.

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

Umut bulut kazması allah belanı versin umut bizi kanser ettin yetmiyomuş gibi sağ kanatta oynayacak oyuncularında kariyerinin içine ediyosun.

12 milyon euro verip aldığımız genç ve yetenekli oyuncuyu 3-5'e bakmadan kiraladılar.
O bölgedede Umut oynayacakmış işte Sinanı kadroya almamalarına neden şaşırıyorsunuz anlamıyorum.:D

sinan gibi bir oyuncumuz var kıymetini bilemiyor bu hanzo cetesi yazık kıymetini bilmiyorsun madem Kiralık gönderseydin onuda yapmadı .. umut oynatcam diye evlatlarına yer acma derdinde evlatlarını toplasan benim gözmde bi sinan etmez..

Son düzenleme:
taraftar sinan'ı sevdiği icin.

hamza neticede terim'in evladı. terim'de böleydi, en iyisini o bilir.

taraftar ile inatlasan herkes bu kulüpten defolup gitmistir.

Burada demistim bu sene yine oynatmayacak Hamza bu cocugu diye, bir kac biatci arkadas "bekle ve gör" seklinde mesajlar yazmisti.

Alin gördünüz mü, gözünüzün icine soka soka söylüyor iste Hamza denen o teknik direktör bozuntusu "ben Olcan ve Umut'u sag kanat da daha iyi görüyorum" diye.

Allahin cezasi.

Adim gibi eminim, bu Sinan Selcuk ve Burak'in kanatlarinin altinda olsa her mac her mac sans bulurdu!!

Buldular gariban sessiz ve desteksiz gurbetciyi ezip duruyorlar. En cok da buna üzülüyorum.

Hatirlayin ulan hatirlayin bu cocuk kisin kupa macinda oyuna girip gol atinca aglamisti sevincten. Doymus, yeteneksiz, göbegi özerklik ilan etmis adamlari oynatacagina böyle basariya ac yetenekli ve gencecik cocuklari oynatsana lan iste.

Sinan kadroya girip Umudun muhteşem savunma yardımından ve hücum bindirmelerinden yoksunmu kalsın yani takım veya Olcanın göbeğini zar zor taşıyarak yaptığı dribblinglerden mi yoksun kalsın takım anca Podolski veya Sneijder yerine kadroda düşünür Sinanı yabancı düşmanı ve göbekli yeteneksiz yerli tayfası fedaisi Hamza.

Şu çocuğu adam akıllı bir teknik direktör olsa geliştirip zamanla 11 oyuncusu yapar oynatmayacak olsa bile gelişeceği bir takıma yollar ama Hamza gibi iş bilmez beceriksizler yüzünden bu tarz genç futbolcular sürekli harcanıyor.

Üst Alt