Sinan: "İki golle başladım. Bakalım, sonraki haftalarda kaç gol daha ekleyeceğim?” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan: "İki golle başladım. Bakalım, sonraki haftalarda kaç gol daha ekleyeceğim?”

sinangg.jpeg
MKE Ankaragücü karşısında iki gol atan Sinan Gümüş maçın ardından yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Oyuncumuz Sinan Gümüş’ün ifadeleri şöyleydi:

“2019’a bol gollü başladık. Bu yüzden çok mutluyuz. Taraftarımızın önünde iki gol kaydettim. Maalesef hat-trick olmadı ama benim yerime Henry üç gol attı. Onun adına da çok sevindim. Umarım böyle devam eder. Maç maç bakıyoruz önümüze. İki golle başladım. Bakalım, haftaya ve sonraki haftalarda kaç gol daha ekleyeceğim?”

Galatasaray.org

Bi ara onu bosaldi yayda top da sol ayagindaydi orada cakacakti plaseyi yapacakti hat-trick'i

Guzel oynadi helal iyi kosular atti paslar atti boyle oynarsa yedek olarak kalir takimda

Solak olmasi da avantaj

Kaç gol atarsın veya atamazsın bilmem de senden adam olmaz Sinan onu biliyorum. Antreman maçı kıvamında oynanan maçta 2 boş kale golü attın diye adam olunamıyor maalesef.

Ceza sahası içindeki alışverişleri çok iyi yapıyor, ciddi etkinlik katıyor iyi bir rotasyon oyuncuus aslında. Takımın tek ''santraforu'' olmasa sıkıntı yok.

Üst Alt