Sinemada İlk İzlediğiniz Film?


l_112462_63708163.jpg
Batman Forever (1995) - IMDb

benimki bu, 5-6 yasindaydim

Var mı hatırlayan? :)
 
Cevap: Sinemada İlk İzlediğiniz Film?Eşkıya.Edit: Aslan Kral da olabilir. Hmm evet Aslan Kraldı sanırım ama hayal meyal hatırlıyorum onu.
 
Cevap: Sinemada İlk İzlediğiniz Film?Eşkıya'ya gittikten sonra biri bana bu yaşında niye gittin ne anladın demişti çok üzülmüştüm lan :D 11-12 yaşındaydım.
 
Cevap: Sinemada İlk İzlediğiniz Film?Batman,Ghost Busters 2 ya da Gremlinler 2 ama hangisinin ilk olduğunu hatırlamıyorum.Çocukken epey filme götürürlerdi beni.Ninja Kaplumbağalar,Terminator 2 alayına gittim sinemada.
 
Cevap: Sinemada İlk İzlediğiniz Film?7 yaşında Ferdi Tayfur Çeşme filmi... Yıl 1977-1978 yılları falandı galiba...O zamanlar bizim eğlencemiz sokakta koşturmak, top oynamak... Büyüklerinde sinema... Valide hanım sağolsun içimizde hüzünlü şarkı sevgisini o yıllarda aşıladı bize :D :D :D
 
Cevap: Sinemada İlk İzlediğiniz Film?ismini hatirlamiyorum ama layt erkeklerin filmiydi, giderken hangi filme gidiyoruz haberim yoktu, vardi da, böyle birsey olacagini bilmiyordum.Zaten birsürü kiz gidiyor diye, onlarla takilmak icin gitmistimayrica sinemada ilk filmi izlerken baya yasliydim, 14 , 15 mi ne, oraya da sirf bizim mahaleden birsürü kiz gidiyor diye gittim.edit: ahanda buhttps://www.imdb.com/title/tt0306841/
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt