Sırada Yunus Akgün Var! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sırada Yunus Akgün Var!

yanlış 1 denklem maalesef.

Gençler bu kadar basit harcanmamalı.

Aynısı ozan içinde geçerliydi

gelen adamlarda vasat, adem büyük, yusuf (geleceği söyleniyor) jimmy vs.

bu adamlar hamle oyuncuları olarak alınıyor. Yusufun yunustan ne artısı var mesela. Adem büyük kim, jimmy her sezon ortalama 30-34 maça çıkıp 3-4 gol, 1-2 asist yapan bi adam.

bu denklem mustafa kapı ve mutlu içinde geçerli olacak gibi duruyor.

yazık bu jenerasyon için çaba harcandı bu kdr basit rakamlara harcanmamalı.

Ozan farklı hikaye zaten hocayla ve kulüple bağlantıları o kadar güçlü olmasa 11 milyon bile alamazdık. Elimiz mecbur satıldı yani.
Yunus yeni sözleşme imzaladı sanırım eskisinde onun da 7.5 serbest kalması vardı.

Yusuf-Yunus kıyasından ziyade yedekte oynatacağın kanat oyuncusunun alternatifi mi önemli yoksa ilk 11de oynayacak 8-6 numaralar ve forvet mi, bu önemli? Elimizde para edecek adamlar belli. Onlarla açık kapatmak zorundayız. Milletin hayallerinde Mariano 4 fernando-nagatomo 5 falan var ama ben bu rakamların çok zor olduğunu düşünüyorum. Özellikle maaşlarından kaynaklı.

Dolayısıyla satabileceğimiz oyuncu havuzu iyice daralıyor. Kimseyi satmazsak Banega-6 numara forvet gibi transferleri yapmamız çok zor hatta imkansız.
Aynı şekilde Linnes'in satışına da karşı çıkmam iyi para verirlerse, çok çok iyi bir alternatif oyuncu olmasına rağmen.

Mustafa'ya benzer bir operasyon yapılırsa işler değişir ama. Anti terim time katılırım işte o vakit. Lakin hiç sanmıyorum.

Tff profilini göre yeni sözlesme yok. Bence gelecek haftalarda ya satilir, ya yeni sözlesmeyi kapa bildiririz.

Ozan farklı hikaye zaten hocayla ve kulüple bağlantıları o kadar güçlü olmasa 11 milyon bile alamazdık. Elimiz mecbur satıldı yani.
Yunus yeni sözleşme imzaladı sanırım eskisinde onun da 7.5 serbest kalması vardı.

Yusuf-Yunus kıyasından ziyade yedekte oynatacağın kanat oyuncusunun alternatifi mi önemli yoksa ilk 11de oynayacak 8-6 numaralar ve forvet mi, bu önemli? Elimizde para edecek adamlar belli. Onlarla açık kapatmak zorundayız. Milletin hayallerinde Mariano 4 fernando-nagatomo 5 falan var ama ben bu rakamların çok zor olduğunu düşünüyorum. Özellikle maaşlarından kaynaklı.

Dolayısıyla satabileceğimiz oyuncu havuzu iyice daralıyor. Kimseyi satmazsak Banega-6 numara forvet gibi transferleri yapmamız çok zor hatta imkansız.
Aynı şekilde Linnes'in satışına da karşı çıkmam iyi para verirlerse, çok çok iyi bir alternatif oyuncu olmasına rağmen.

Mustafa'ya benzer bir operasyon yapılırsa işler değişir ama. Anti terim time katılırım işte o vakit. Lakin hiç sanmıyorum.

Belhanda ve Diagne ikilisinin satışı sorunları fazla fazla çözecektir bana kalırsa.

Belhandanın faydasını ben çok az maçta gördüm. Banega ismi dolaşıyor, alınırsa belhanda ile aynı anda sahaya sürmek gibi bi hata da yapılmaz sanırım. keza çok iyi 1 6 numara. ve kanatlarının da takım savunmasına çok iyi katkı vermesi lazım. biz bu konuda en düşük katkıyı verecek babeli aldık mesela. onye ve feg de o desteği vermiyor.

dediğim gibi, Belahnda ve Diagne. 8-9 belhanda, aldığımız fiyata da diagneyi çıkarabilirsek, büyük iş başarmış oluruz. bütün eksiklerde kapanır.

Belhanda ve Diagne ikilisinin satışı sorunları fazla fazla çözecektir bana kalırsa.

Belhandanın faydasını ben çok az maçta gördüm. Banega ismi dolaşıyor, alınırsa belhanda ile aynı anda sahaya sürmek gibi bi hata da yapılmaz sanırım. keza çok iyi 1 6 numara. ve kanatlarının da takım savunmasına çok iyi katkı vermesi lazım. biz bu konuda en düşük katkıyı verecek babeli aldık mesela. onye ve feg de o desteği vermiyor.

dediğim gibi, Belahnda ve Diagne bu 8-9 belhanda, aldığımız fiyata da diagneyi çıkarabilirsek, büyük iş başarmış oluruz. bütün eksiklerde kapanır.
Bir yere itirazım var ben ilk geldiği günden beri Onyekuru'nun defansif katkısını çok beğeniyorum. Sürekli geriye geliyor. Milletin baya eleştirdiği dönemlerde(Ben de hiç beğenmiyordum) hoca alan kapatıyor diye bu kadar ısrar ediyor diye düşünüyordum hatta. Feg-Babel konusunda haklısın.

Umarım söylediğin satışlar yapılır. Belhanda konusunda 12-13'ten aşağı bırakmayın demiş hoca Rodop'un söylediğine göre. O paralar zor. Lavuk da gitmek istemiyor. Ben üzülmem açıkçası kalmasına.

Banega'yı da 10 numara olarak aldırıyor Hoca ben biraz tanıyorsam.
Aslında tek mesele Diagne'nin elden çıkarılması.

Yunusu satalım. Topalı alalım. Şener ve Adem cepte zaten. Hocam ne uğraşacak gençlerle! Kaşar futbolcu daha makuldur hoca için.

Yunusu satalım. Topalı alalım. Şener ve Adem cepte zaten. Hocam ne uğraşacak gençlerle! Kaşar futbolcu daha makuldur hoca için.
Hocanın Emre Çolak-Semih Kaya ikilisini altyapıdan çıkarıp şampiyon yaptığı sezonu - bu sene Ozan Kabak'a formayı verişini falan gözönüne alarak yapıyorsun bu yorumu değil mi?(Yakın tarihten bahsediyorum sadece)

Hocanın Emre Çolak-Semih Kaya ikilisini altyapıdan çıkarıp şampiyon yaptığı sezonu - bu sene Ozan Kabak'a formayı verişini falan gözönüne alarak yapıyorsun bu yorumu değil mi?(Yakın tarihten bahsediyorum sadece)

Ts genç oyuncular bulup geleceğe yatırım yaparken bizim transferlere bakın. Yabancı sınırı geliyor diye alınan adamları iki sene sonra zaten degistireceksin. Terim genc oyunculara sans-veriyor diyebilmek icin Semih, Emre c. gibi olmamis adamlari ornek vermek gercegi degistirmez. Son 8 yilda 4 yil hocalik yapti. 22 yasinin altinda 3-4 oyuncuya sans vermis.

Mehmet topali alip 11 e koysa onu bile savunacaksiniz galiba.

Ts genç oyuncular bulup geleceğe yatırım yaparken bizim transferlere bakın. Yabancı sınırı geliyor diye alınan adamları iki sene sonra zaten degistireceksin. Terim genc oyunculara sans-veriyor diyebilmek icin Semih, Emre c. gibi olmamis adamlari ornek vermek gercegi degistirmez. Son 8 yilda 4 yil hocalik yapti. 22 yasinin altinda 3-4 oyuncuya sans vermis.

Mehmet topali alip 11 e koysa onu bile savunacaksiniz galiba.
Ts dediğin takımın vizyonuyla bizim vizyonumuz bir mi ? Ayrıca örnek verdiğin takımın atacak kurşunu kalmadığı için son yıllarda genç oyunculara yöneldiğinide belirtmek isterim.Emre ve Semih gibi olmamış olduğunu düşündüğün isimler Fatih Terim yönetimi altında gayette iyi performans sergiliyorlardı.Yaşadığımız şampiyonluktaki paylarını görmezden gelmezsin diye düşünüyorum.

Üst Alt