Haber - Sivasspor, Bülent Uygun ile Anlaşmaya Vardı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Sivasspor, Bülent Uygun ile Anlaşmaya Vardı

Bu anadolu külüplerinde hic akil.yok, sanki hedef sampiyonluk mu? Bülent uygun nedir ya? Gidin biraz farkli tdler getirin, belki alt liglerde cok yetenekli türk hocalari vardir, olmadi avrupada kücük takimlarla iyi is cikaran hocalar vardir onlari deneyin be, kaybedecek neyiniz varki? Bu bülent sanki simdi sivasa pes pesine galibiyetler mi kazandiracak servet den farki ne?

süperlig'de benim hatırladığım iki cinayeti var, gaziantepspor ve bucaspor. özellikle buca dönemi tam fataliti, inanılmaz bir cinayet, ustalık eseri.

Edit : şimdi bir baktım da bucadan sonra da rizeyi küme düşürmüş :d

Fb’ye maç satıp ardından da bizimle oynayacakları maça bir kaç hafta kala görevden alırlar bunu da.

Karısı bile buna yine maç mı sattın lan şikeci köpek? diye mesaj çekiyordu.

Bu var ya nası lobi yapmıştır gelmek için var ya. Araya kimleri kimleri sokmuştur.

Tarih yazmaya gelmiş ba ba paşaya bak

Sen tarihi 2010-2011 de yazdın. Maçları teker teker sattın

Eskişehir - Ts maçını canlı izliyorum

Eskişehir kendi yarı sahasını kesinlikle geçmiyor. Bir kere bile geçmedi o kadar rezil maç. 11 kişi kapatmış, çekmişler otobüsü maç bitsin de primleri almayı bekliyolar

Dk 90+ uzatmalar artık bitti birecek. Alanzinho ceza sahası dışından sağ çaprazdan uzak köşeye sıfıra bi koydu, zınk içerde

Ulan ne sevinmiştim ya. Kursaklarında kaldı adi köpeklerin

Üst Alt