Sivasspor, Douglas ile Yollarını Ayırdığını Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor, Douglas ile Yollarını Ayırdığını Açıkladı!

Umarım gelir ligin en iyi ofansif beki üstelik linnes gibi harika bir isim var aynı mevkide.. Marianonun pili bitmek üzere ligde Douglas epey iş yapar

beni turk yedek beklerine emanet ediniz

Yapilacak birsey yok. Ihtiyacimiz olan olay bu. Zaten her pozisyonda yabanci mevcut. Aslar yabanci, yedekler yerli olmali. Ilk 11´de oynayabilecek bir yerli bulursak da, bizi baya bir rahatlatir. 11 yabanci sahada kullandigin vakit sadece bir tane yedek koyma sansin oluyor. Optimal anlamda Donk ve bir yabanci genc forvet bulunmasini isterim su anki kadroda.

solda linens sagda douglas..... iceri kat edebilen 2 teknik bek enteresan olmazmiydi dogrusu hea. !

Linnes bence kaldiramaz sanki mental olarak ilk 11 oynamayi takimimizda. Olsa da ancak örnekledigin gibi solbekte olur, ama hoca sag ayakli oyuncu orada oynatmayi sevmiyor.
Douglas´da Sivas patentinden kolay kolay kabul görülmez hatalari gözlemlenir. yabanci siniri saf 14 olsaydi, rotasyonda bana göre cok uygun oyuncular... Özellik ile Linnes sol önde ve orta sahada da oynayabilicek kapasitede.

Linnes solda oynadiginda ileri alanda müthis top kullanabiliyor, sagda oynadiginda ise nedense zayif kaliyor bu yönde. Benim acimdan önemli eksikligi ise, geriden oyun kurma konusunda cok becerikli olmamasi. Riera, Eboue, ve hatta Mariano bu konuda mesela cok üstündü. Mariano maalesef fiziken cok yetersiz, onun 5 yas gencini alsak fit olurdum.

Yapilacak birsey yok. Ihtiyacimiz olan olay bu. Zaten her pozisyonda yabanci mevcut. Aslar yabanci, yedekler yerli olmali. Ilk 11´de oynayabilecek bir yerli bulursak da, bizi baya bir rahatlatir. 11 yabanci sahada kullandigin vakit sadece bir tane yedek koyma sansin oluyor. Optimal anlamda Donk ve bir yabanci genc forvet bulunmasini isterim su anki kadroda.

Okay yokuslu olabilir 11 icin aklima baska yerli gelmiyor
Bjkdeki doruk bizde olsaydi cok iyi olurdu

Üst Alt