Sivasspor Maçı Biletleri Satışta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor Maçı Biletleri Satışta

Cevap: Sivasspor Maçı Biletleri Yarın Satışta

merhaba üst katlar toplam kac sıra acaba biz 401 blok 20.sıradan bilet alabildik cok yüksekmidir acaba bide gerçekten cokmu soğuk samiyendeki açıktan daha soğuk olmaz değilmi

merhaba üst katlar toplam kac sıra acaba biz 401 blok 20.sıradan bilet alabildik cok yüksekmidir acaba bide gerçekten cokmu soğuk samiyendeki açıktan daha soğuk olmaz değilmi

ASY'dekinden daha soğuktu. Üst katlarda görüş açısı gayet güzel. Sıkıntı çekmezsiniz. Ama mutlaka sıkı giyinin. Ben açılıştan sonra toparlayamadım kendimi.

Cevap: Sivasspor Maçı Biletleri Satışta

arkadaşlar bugün bu katagorilerden birinden bilet alabildiniz mi? sağolsun biletix gene çöktü.

10. Kategori: 50,00 TL

11. Kategori: 40,00 TL

12. Kategori: 30,00 TL

Sabah 9 da merter biletixde kuyruğa girmiştim, 15-20 kişiydik zaten toplam. Arkadaş sonra alırsın 1 saat beklemeyelim dedi, akşam 6 da gittiğimde 30 civarı kişi vardı, az bekledikten sonra 80 tl den aşağı bilet kalmamış dediler ben de biletixin sitesine üye oldum oradan baktım şunlar vardı:

337.00 TL 1. Kategori

287.00 TL 2. Kategori

237.00 TL 3. Kategori

187.00 TL 4. Kategori

137.00 TL 5. Kategori

112.00 TL 6. Kategori

87.00 TL 7. Kategori

71.00 TL 8. Kategori

22.00 TL 14. Kategori

şu 22 tl lik olanlar rakip takımmış, ne yapsam alsam mı ki, sivas taraftarı gelir mi maça ya da maç günü bizim tribüne geçebilir miyim ki?

Sabah 9 da merter biletixde kuyruğa girmiştim, 15-20 kişiydik zaten toplam. Arkadaş sonra alırsın 1 saat beklemeyelim dedi, akşam 6 da gittiğimde 30 civarı kişi vardı, az bekledikten sonra 80 tl den aşağı bilet kalmamış dediler ben de biletixin sitesine üye oldum oradan baktım şunlar vardı:

337.00 TL 1. Kategori

287.00 TL 2. Kategori

237.00 TL 3. Kategori

187.00 TL 4. Kategori

137.00 TL 5. Kategori

112.00 TL 6. Kategori

87.00 TL 7. Kategori

71.00 TL 8. Kategori

22.00 TL 14. Kategori

şu 22 tl lik olanlar rakip takımmış, ne yapsam alsam mı ki, sivas taraftarı gelir mi maça ya da maç günü bizim tribüne geçebilir miyim ki?

Akıllılık edersin baktığımda en ucuz 71 tl lik kalmıştı sivas tarafı bom bostu ama arkadaşımı götüreceğim için o kısımdan almadım tek gitsem senin düşündüğünü yapardım kesin

Arkadaşlar bi sorum olacaktı :)

internetten bileti aldım biletixten,izmitteyim bileti pazar günü istanbula geçtiğimde alıcam yalnız burda gösteri günü bileti alamazsınız diyor sadece gösteri mekanı ana gişeden alabiliyomuşuz nasıl olacak bilen var mı ?

Arkadaşlar bi sorum olacaktı :)

internetten bileti aldım biletixten,izmitteyim bileti pazar günü istanbula geçtiğimde alıcam yalnız burda gösteri günü bileti alamazsınız diyor sadece gösteri mekanı ana gişeden alabiliyomuşuz nasıl olacak bilen var mı ?

Sanırım Ali Sami Yenden alacaksın maçtan 2 saat önce alsan senın ıcın daha ıyı olur tabi :)

arkadaşlar bugün bu katagorilerden birinden bilet alabildiniz mi? sağolsun biletix gene çöktü.

10. Kategori: 50,00 TL

11. Kategori: 40,00 TL

12. Kategori: 30,00 TL

Bugün ben 2,5 saatlik uğraş sonrasında 12 den 4, 11 'den 1 bilet alabildim arkadaşlar için. (Halit bey yardımcı oldu sağolsun)

beyler ben istanbul kartalda oturuyorum.biletleri almam için napmam gerekir.eniştemle yada amcamla maça gitmeyi düşünüyoruzda.

Biletleri biletixten aldıysan herhangi bir biletix gişesinden bastırıp stada öyle gelmelisin. Eğer civarda yoksa ASY gişesi maç günü dağıtıma devam ediyor olacak. Alır oradan metroyla stada geçersiniz.

Bilet henüz almadıysan işin zor, pek yer kalmadı stadta.

Biletleri biletixten aldıysan herhangi bir biletix gişesinden bastırıp stada öyle gelmelisin. Eğer civarda yoksa ASY gişesi maç günü dağıtıma devam ediyor olacak. Alır oradan metroyla stada geçersiniz.

Bilet henüz almadıysan işin zor, pek yer kalmadı stadta.

biletixden nasıl alıyoz biletix gişelerinden mi.birde nerde var biletix gişeleri

biletix sitesinde garanti atmsinden bilet alınabileceği yazıyor,hiç denediniz mi? Arkadaşlar birde maç günü karaborsa durumu nasıl olur tahminen. Kale arkası üst tribün bileti bulabilirmiyiz. Boşu boşuna oraya kadar gitmeyelim.

Yeminliyim son olarak Fatih Terim'in veda maçına gitmiştim. Acaba maça gelsem mi. Bilet fiyatları çok uygun 25 TL ama ....

Acaba ekmek filan mi çeviirsem ne yapsam ki

Üst Alt