Sivasspor'dan Fenere büyük kıyak !!


Haftaya oynanıcak olan Sivas - fener maçında , Sivassporlu yetkililerin Fenerbahçe taraftarları için her 2 kale arkası tribününü tahsis ettiğini bildirdi .NTV Spor
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!sorun nerdeki? en azindan yüzde 5 misafir takima yer ayrilmasi gerek. Eger fazlaysa sorun degil
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Bukadar terbiyesizlik, şerefsizlik açık açık peşkeş çekme olamaz olmamalı. Angutlar sitelerinde GS - TS maçı öncesi yatışa hazırmısınız diye introlar hazırlıyorlardı acaba Sivas maçı içinde benzeri birşey düşünüyorlarmı? Sivas başkanının hasta fenerli olduğunu ve takımında F7 nin paf takımı gibi olduğunu düşünürsek bu kez son hafta hüsranı olmaz. F7ler bile bu maçta satış olacağını kendi ağızlarıyla söylüyorlar.
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Sivas'ın baskanı fenerbahçe kongre üyesi. Sivas yattıktan sonra kalkar birde göbek atar.
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Böyle şeyler olur zaten ona lafım yok. Lakin beni de bilen bilir. Öyle g.tümden uydurma haber sallamam. Tek bildiğim şey -sanırım- dün babam sivaslı bir yöneticiyle bi yerde karşılaşmış. Öyle muhabbet falan derken herif aynen şu tarz şeyler söylemiş ; ''Maçı satmayacağız da hani topçulara özel olarak çıkın kazanın demiyeceğiz. Fenerle hep iyi ilişkilerimiz oldu. Bilicadan falan 3,5 milyon € kazandık. Hatta şimdi fener genç oyunculardan 5-6 tanesini bize verecek. öyle konuşuluyor. kulübümüzün 5 kuruş borcu yok. Boşu boşuna fenerle aramızı bozmak istemeyiz'' gibisinden laflar etmiş.
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!bu senede şampiyon olamazlarsa kendileri kaybeder..GELİYORUZ...

GELİYORUZ...

GELİYORUZ...

GELİYORUZ...

GELİYORUZ...

GELİYORUZ...

GELİYORUZ...

GELİYORUZ...
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Kardeş hayal kırıklığına uğrarsın. Zira daha önceki son hafta rakiplerinden biri Trabzonspor Feneri ezeli düşmanı diğeri Denizlisporsa küme düşmemeye oynuyordu. Öteki taraftan Sivasın başkanı her açıklamada fenerli olmasıyla övünmüş takımın Aziz Yıldırımdan büyük yardımlar gördüğünü söylemiş bir zat. Öte yandan Sivas başkanının Sedat Pekerin kızkardeşiyle evli olduğunu ve Sedat Pekerinde fanatik F7 li olduğunu unutma. Herşey hazırdır Sivasta çilingiri bile kurmuşlardır. Geçmiş olsun Trabzonspora 82 puan toplayıp şerefli bir ikincilik almak pek kolay bir durum değil.işte bunu benim kuzenim de diyo lan sivas maçı verir diyo başkanı fenerli oğlum diyo .:Dişte bu söylemleri dahA öncede duyduğum için adalet diyorum !yine !böyle demeleri dahada sürüklüyo sürpize!
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!fenerin son hafta sivasla oynayacağını sezon başından beri bizde billiyorduk tslilerde.. olurda fener puan kaybederse ts şampiyon olur kaybetmezsede fenere değil kendilerinin kaybettikleri puanlara bakmaları lazım bütün takımlar bence tsye elinden gelen tüm yardımı yaptı ama çok boş puan kaybettiler umarım şampiyon olurlar
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Sivas maci satsada Fener golü atamicak.Final Destination Denizli Faciasi

Final Destination 2 Yanlis Anons

Final Destination 3 Hediye aldigin maci,kaybetmek.
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Bukadar terbiyesizlik, şerefsizlik açık açık peşkeş çekme olamaz olmamalı. Angutlar sitelerinde GS - TS maçı öncesi yatışa hazırmısınız diye introlar hazırlıyorlardı acaba Sivas maçı içinde benzeri birşey düşünüyorlarmı? Sivas başkanının hasta fenerli olduğunu ve takımında F7 nin paf takımı gibi olduğunu düşünürsek bu kez son hafta hüsranı olmaz. F7ler bile bu maçta satış olacağını kendi ağızlarıyla söylüyorlar.Hocam bunu gs, bjk yada ts sitelerinden biri yapması lazım aslında. malesef bu konularda fenerliler daha etkin. Maçtan 1 hafta önceden başlayarak yatış videoları sivasın satışı hakkında haberler yapılsa çok iyi olurdu. ama hiçbir şey yok.
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!81573506.jpg
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Trabzon'un federasyona kararın iptali için yaptığı başvuru hakkında yazıyorum...Buca ve İBB maçlarında stadın büyük çoğunu rakip rakip takım seyircisine ayrılırken sorun olmuyor da, Sivas ayırınca niye sorun oluyor? Karabük maçında stadın "tamamı" Trabzon'u desteklemeyecek mi? Sorun Karabük stadının 3.000, Sivas stadının 15.000 kapasiteli olması mı?Sanki adamların çok umrumda kimin şampiyon olacağı, illa Trabzon'u desteklemek zorundalar. Kasasını doldurmaya bakıyor onlar da İBB ve Buca gibi. 2 milyon liraya yakın gelir bekliyorlar Fenerbahçe maçından, muhtemelen sezon boyunca elde ettikleri tribün hasılatından daha yüksek bir miktar olur bu. Trabzon iyi alıştı Karabük, Ankaragücü, Bursa, Gençlerbirliği gibi takımların maç öncesi Fenerbahçe'yi yenicez, Trabzon şampiyon olsun diye demeç vermesine. Öyle yapmayan biri çıktığı zaman hemen Fenerbahçe olayı bağlamış oluyor. Sivas mecbur mu Trabzon şampiyon olsun diye oynamaya?Çıksınlar, her zaman oynadıkları futbolu oynasınlar. Galatasaray'a, Beşiktaş'a, Trabzon'a, Bursa'ya, Antep'e ne oynadıysalar bize de aynısını oynasınlar, sadece kendileri için oynasınlar, Trabzon veya Fenerbahçe şampiyon olsun diye değil. Yatmasınlar yani bize de, adam gibi normal futbollarını oynasınlar ekstra motivasyon yapmadan.
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Sivas istediği kadar yatmayı düşünsün.İlahi adalet tecceli ederse o top kaleye nasıl girmez görürsünüz...
 
Cevap: Sivasspordan Fenere büyük kıyak !!Sivas istediği kadar yatmayı düşünsün.İlahi adalet tecceli ederse o top kaleye nasıl girmez görürsünüz...Fener macı alamayacak gibi olursa mecnun odyakmaz sahaya girer ve kendi kalesine atar. Okadar eminim. Hatta şampiyonluk kutlamaları icin platform bile hazırlamak istiyordur. Ama o kadarda çaktırmak olmaz.
 
Üst Alt