Sivasspor'dan Talimat Üzerine Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor'dan Talimat Üzerine Açıklama

Bir anadolu kulubünün bize karsi yaptigi kacinci aciklama bu, bunlar kendilerini ne saniyorlar o büyük kulüpler sayesinde avrupadan oyuncu getirebilixorsuniz da gözünüz biraz futbol görüyor, bizim sayemizde devlet yatirim yapiyorda stadinizi dikiyor - eski patates tarlalarinizi unutmadik!
Lan bunlar yatip kalkip bize dua etceklerine iyicene yüzsüzlesmisler lan amacin ne ? Galatasaraya puan kaybetsen kim ne der? Sizin rakibiniz kim?!
Herkes haddini bilecek! Ah su vasifsiz yönetim var ya! Meydani cok bos birakinca coluk cocuk la ugrasir hale geldik...

Bir anadolu kulubünün bize karsi yaptigi kacinci aciklama bu, bunlar kendilerini ne saniyorlar o büyük kulüpler sayesinde avrupadan oyuncu getirebilixorsuniz da gözünüz biraz futbol görüyor, bizim sayemizde devlet yatirim yapiyorda stadinizi dikiyor - eski patates tarlalarinizi unutmadik!
Lan bunlar yatip kalkip bize dua etceklerine iyicene yüzsüzlesmisler lan amacin ne ? Galatasaraya puan kaybetsen kim ne der? Sizin rakibiniz kim?!
Herkes haddini bilecek! Ah su vasifsiz yönetim var ya! Meydani cok bos birakinca coluk cocuk la ugrasir hale geldik...
Hoşt ulan diye bi twet atmak lazım bu müptezellere

Ali Koç'un üzerinde durduğu konu buydu, Anadolu takimlarini bize karşı birleştirmek,bunuda para ve Markalarının sponsorluğuyla yapiyor,Medya'yıda esir almış reklam vermemekle tehdit ediyor,yorumcular Fener aleyhine konuşamazken GALATASARAY korunuyor alğısini Satilik kalemlerle pompaliyor,en son Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç Feneri ve Ali Koç'u eleştiriyor diye Kanaldan kovuldular,şimdi Youtube dan yayin yapiyorlar ve dinlemenizi tavsiye ederim bizzat Koç'un bunlari kovdurdugunu kendileri söylüyor..Bizim yönetim bu Yalı çocuğuna gereken cevabi maallesef veremiyor..

Valla şu açıklamadan sonra ben futbolcu olsam onlara sahayı dar ederdim hırsımdan. Ama bizim takım bunu yapacak karakterde bir takım değil artık, uyuşuk uyuşuk oynarlar gene pazar günü

Tam tersi
Bu açıklamayla siz ülkeyi geriyorsunuz ve hakem üstüne tahakküm kurmak istiyorsunuz
Şikecilerin küçük ortakları sizi

Üst Alt