Sivrisineklerin Bilinmeyen Yüzleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivrisineklerin Bilinmeyen Yüzleri

Alkol tüketimi ve ayak kokusu da sivrisinekleri çeken faktörlerden. Fransa’da ve Japonya’da yapılan araştırmalar alkol tüketiminin vücut sıcaklığını artırdığını ve terde alkole rastlanmasına neden olduğunu gösterdi. Ayak kokusunun da sivrisinekleri çektiği tespit edildi. Uzmanlar bunun nedeninin sivrisineklerin vücutta yaşayan bakterileri çekici bulduğunu ve ayak kokusunun da bakteri varlığının bir işareti olduğunu düşünüyor.

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

Bizim burada fazla yok ama bazen geliyor. Sanirim vantilatoru acinca gelmiyorlar. Eger sesini duyarsam aninda vantilatoru son hiz acip yukari dogru donecek sekilde ayarliyorum. Bir de bunlar kapi altlarindan filan giriyor mu merak ediyorum. Cunku bazen hem pencere hem de kapi kapali oldugu halde odada goruyorum. Ya kapinin altindan giriyor ya da iceri girip cikarken o kapi acildigi an pusuda bekliyorlar. 1 2 hafta uyku modunda odada takiliyorlarsa baska aciklamasi yok.

sadece isirsalar yine iyi. durmadan viz viz yapiyor uykumuda boluyorlar. gece bunlari kovalamaktan bitap dusuyordum. serefsizler iyi saklaniyorlar. karanlikta yine ortaya cikiyorlar

Üst Alt