SIXT Rent A Car ile Forma Göğüs ve Sırt Reklamı Sponsorluk Sözleşmesi İmzalandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SIXT Rent A Car ile Forma Göğüs ve Sırt Reklamı Sponsorluk Sözleşmesi İmzalandı

100 milyon dolarlık sponsor bu mu şimdi sözleşme feshi icin bekliyordu yeni sponsoru açıklamak icin dalga mi geçiyor bizimle…
Şaka gibi…

100 milyon dolarlık sponsor bu mu şimdi sözleşme feshi icin bekliyordu yeni sponsoru açıklamak icin dalga mi geçiyor bizimle…
Şaka gibi…
Daha stad sponsoru var Ekim'de açıklanacakmış, Ayrıca mevcut sponsorla çok daha iyi şartlarla anlaşılmış eleştirilecek hiçbir şey göremiyorum. Aksine oldukça iyi ve başarılı yönetilmiş bir süreç olduğu görülüyor.

Bununla birlikte limitlerimizde artış olacaktır. Devre arası transfer döneminde stad sponsoru ile birlikte limitler konusunda rahatlama olur. 1 8 numara takviyesi yaparız. Rakamda güzel bence, açıklamadılar ama stad+forma 100 milyon lira üstünü görecek gibi duruyor. 110-120 bandı bekliyorum.

Bu anlaşmayla birlikte, seçim dönemindeki taahhütlerimize uygun olarak stadyum isim sponsorluğu anlaşmasının imza töreni Ekim ayı içerisinde yapılacaktır

daha belli degil stad sponsoru ozaman?

Daha stad sponsoru var Ekim'de açıklanacakmış, Ayrıca mevcut sponsorla çok daha iyi şartlarla anlaşılmış eleştirilecek hiçbir şey göremiyorum. Aksine oldukça iyi ve başarılı yönetilmiş bir süreç olduğu görülüyor.

Para olarak iyi ama ben başka sponsor bekliyordum yeni sponsor ile anlaştık dedi TV’de…

TV’de kendi açıklaması sözleşme feshi diyordu yeni sponsoru açıklamak icin…
Şimdi tekrar Sixt ile anlaşmış yeni sponsor hazır diyordu…
Ee açıklamışlar işte konuda da.

Yeni sponsorun verdiği bedeli Sixt'e iletmişler ve onlar da verilen bedele çıkmış, bu senenin sözleşme hakkı onlarda olduğu için de bu yola başvurulmuş.

Stat + forma için 10 senede 100 milyon dolar diyordu, yarısından fazlası formadan çıkmış oldu bu şekilde, neye laf ediyorsun anlamak güç.

Üst Alt