GSC Haber - SIXT Sponsorluk Anlaşması İmza Töreni Hakkında | 17 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber SIXT Sponsorluk Anlaşması İmza Töreni Hakkında | 17 Ağustos

Galatasaray ile SIXT rent a car sponsorluk anlaşması imza töreni hakkında

Galatasaray ile SIXT rent a car sponsorluk anlaşması imza töreni hakkında

2020-21 sezonundan itibaren Galatasaray Futbol A Takımı’nın ana sponsoru olan SIXT rent a car, kulübümüze verdiği desteği devam ettiriyor.

Galatasaray, kısa dönem araç kiralama sektörünün önde gelen markalarından SIXT rent a car ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor.
Galatasaray ve SIXT’in Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı Forma ana sponsorluğunu içeren iş birliği anlaşmasının imza töreni, 11 Ağustos 2023 Cuma günü saat 11.00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleştirilecektir.

Tarih: 11 Ağustos Cuma

Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park Basın Toplantı Odası

Program:
10.00 Kayıt ve Karşılama
11.00 Başlangıç
11.10 BOR HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan’ın konuşması
11.20 BOR HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkan Vekili Müge Çetin’in konuşması
11.30 Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek’in konuşması
11.40 İmzaların atılması
11.45 Soru - Cevap
Basın toplantısını takip etmek isteyen medya mensuplarının, en geç 10 Ağustos 2023 Perşembe günü saat 20.00'ye kadar gsmedia@galatasaray.org e-posta adresine akreditasyon taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Not: İmza törenine basın kartı veya kurum kartı olan basın mensupları katılım gösterebileceklerdir. Akreditasyon taleplerinin kurum mailinden iletilmesi zorunludur.

dünkü maçta sırtta borlease yazıyordu zalgiris maçında var mıydı bilmiyorum. avrupa'da sırt anlaşması olabilir

Fernando Muslera: Sixt'in Galatasaray forması altında bize destek vermesi bizim için büyük bir gurur. Desteklerini her zaman hissediyoruz.

Icardi: "Bu formayı geçen yıl kiralık olarak giymiştim. Bu sene artık bu ailenin bir parçasıyım. Önümüzdeki yıllarda bu forma için her şeyi yapacağım. Sayın başkanımıza teşekkür ederim. Önümüzdeki yıllarda gururla bu forma için her şeyi yapacağım. İlk senemde şampiyon olduk, önümüzdeki yıllarda da devam edecek."

Üst Alt