Siyasilerden Burak Elmas'a Tebrik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Siyasilerden Burak Elmas'a Tebrik

E4RZGJaX0AUHKlT

Ekrem İmamoğlu: "Başkanı seçilen Burak Elmas'ı ve ekibini tebrik eder, şehrimizin güzide kulübüne başarılar getirmesini dilerim."

Mansur Yavaş: "Bugün yapılan genel kurulda Galatasaray'ın yeni başkanı seçilen Burak Elmas'ı kutluyor, Galatasaray Spor Kulübü ailesini tebrik ediyorum."

Yavuz Ağıralioğlu: "Galatasaray Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Galatasaray'ın 38. Başkanı seçilen Burak Elmas'ı ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederim. Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum."

Mehmet Tevfik Göksu: "Galatasaray Spor Kulübü’nün 38. Başkanı seçilen Burak Elmas’ı tebrik ediyor, sonucun Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum."

Bülent Kerimoğlu: "Galatasaray’a yakışır bir seçim oldu. Seçimli Genel Kurulda Galatasaray Spor Kulübü'nün 38. Başkanı olan kıymetli dostum Burak Elmas'ı ve ve ekibini kutluyor, Galatasarayımıza başarılar getirmesini diliyorum. Yolunuz açık olsun"

Battal İlgezdi: "Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı’na seçilen Sayın Burak Elmas’ı tebrik ediyorum. Galatasaray camiasına hayırlı olsun."

Turan Hançerli: "Galatasaray Spor Kulübü Genel Kurulu'nda Başkan seçilen Burak Elmas ve yeni yönetimi tebrik ediyor, başarılar diliyorum."

Lokman Çağırıcı: "Bugün yapılan genel kurulda Galatasaray'ın yeni başkanı seçilen Burak Elmas'ı kutluyor, Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum."

Üst Alt