Sizce 2011'deki Gibi Bir Ayağa Kalkış Olur mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce 2011'deki Gibi Bir Ayağa Kalkış Olur mu?

Sizce 2011'deki gibi bir ayağa kalkış olur mu?

• Evet

Kullanılan: 3 30.0%
  • Hayır

Kullanılan: 7 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
2011'de 8. olup 2012'de fbnin staddında kupa kaldırdık.
2016'da 6. olduk ve şimdi dursun gaza basmaya başladı (eren-tolga-cavanda-leiva) sizce 2012'deki ruhu bu ve bunun gibi transferlerle tekrar yakalayıp 2016-17 Turgay Şeren sezonunda şampiyon olabilir miyiz?

Not: bu transferlerle ilgili ben olumlu düşünüyorum. Leiva transferi inşallah bugün veya yarın açıklanır, cavanda açıklandı mı bilmiyorum.

Edit: Cavanda açıklanmış:
Galatasaray
31 dk. ·
Luis Pedro Cavanda'nın Kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve Kulübü Trabzonspor AŞ ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Son düzenleme:
Başında sn ünal aysal gibi biri mi var bu başlıgı acıyorsun kardeşim bu vizyonsuzlarla 6. bitirdigimize şükrederiz

bilmiyorum ama futbolcular adamlarsa Turgay Şeren için it gibi koşar yarışa tutunurlar.

adam gibi oynasınlar ruhlarını ortaya koysunlar gerisi hikaye.

Taraftarla yonetim arasindaki mesafe giderek aciliyor. Alinacak bir kac kotu sonuc sonrasi oyuncularin hocaya inanci da kirilir.

2011'de stadindan Terim'ine, Aysal'indan Eboue'sine heyecan yaratan bir cok faktor vardi...

11-12'nin dinamoları

kale: muslera
defans: ujfalusi-eboue
merkez: selcuk-melo
kanat: engin
st : elmander-necati

16-17'nin dinamoları

kale: muslera
defans: yok
merkez: yok
kanat: bruma-sinan-podolski
forvet arkası: sneijder
st: eren(inş. katkı sağlar)

hücum hattı daha iyi ama müdafa bk malesef.

takımın değil taraftarın ayağa kalkış yılı olacak...

Cavanda kim tolga kim emrah kim... aptalca transferler.. yemin ederim karabük almaz bunları..

bilmiyorum ama futbolcular adamlarsa Turgay Şeren için it gibi koşar yarışa tutunurlar.

adam gibi oynasınlar ruhlarını ortaya koysunlar gerisi hikaye.

ne kadar başarılı oluruz bilmiyorum ama alınna oyuncular ve elimizde kalanlara bakacak olursak daha mücadeleci bir takım izleyeceğiz gibi duruyor. bu sezon beklenmedik başarı demek istemiyorum ama başarılı bir sezon olabilir herşeye rağmen.

Üst Alt