GSC Anket - Sizce 2018 Dünya Kupasını Kim Kazanır? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Sizce 2018 Dünya Kupasını Kim Kazanır?

Sizce 2018 Dünya Kupasını Kim Kazanır?

• Fransa

Kullanılan: 2 28.6%
  • Hırvatistan

Kullanılan: 0 0.0%
  • İngiltere

Kullanılan: 3 42.9%
  • Belçika

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Almanya bence Hollanda futbolu sendromu yasiyor. yeni jenerasyonlari tirt. bir sonraki gurp elemelerinde gomer geceriz

Ozil gundogan gecebatan ne kadar gurbetci yildiz dedigimiz futbolcu varsa onumuzdeki 10 yil icinde bu ulkeden oyle bir yetenek cikacakki, messi, ronaldo'nun ruhlari yanyana gelse yinede onun ruhundan bes yiyecek

Su an 8-10 yaslarinda biryerde. Bazilari tarafindan kesfedilmeye basladi. O cocuk Avrupa'yi fethedecek. Bize Dunya Kupasini kaldiracak. 2022-2026 dunya kupalarindan biri bizim.

Almanya da pek ışık yok şu an ama işte adamlar tam bir turnuva takımı ne yapacakları belli olmuyor.

Deshamps denen mal olduğu sürece Fransa dan cacık olmaz. Ben Arjantin veya Brezilya diyorum.

sent via GSC
Almanya elendi.

Fransa da hâlâ pek bi ışık yok Arjantin keza aynı. Brezilya daha önde kesinlikle.

sent via GSC

Turnuva öncesi Brezilya diyordum ama çok o tempoda değiller gibi. Ufukta İspanya-Belçika yarı finali gözüküyor. Bence o maçı kazanan şampiyon olacak. İlk favorim İspanya..

Fransa favorimdi turnuva öncesi....

Hırvatistan veya Columbia sürpriz yapma ihtimali var.

Brezilya olabilir büyükler arasında. Neymar'ın egosuna bağlı biraz ve jesusun biraz olsun katkı vermeye başlamasına.

İspanya bu oyunu ile her zaman kupaya uzana bilir ama ilerde daha tehlike olmalı.

Belçika ya nedense hiç şans tanımıyorum. Arjantin çöp.

İngiltere....ne yapabilir diye hiç fikrim yok. Fikrim olmadığı için şimdi net şampiyon olur gsc sağolsun :)

Portugis bu arada şampiyon olursa yine sürpriz olmaz tabiki. Son Avrupa şampiyonu olarak katılıyor adamlar sonuçta.

Eeee.... sonuç olarak. Ne bileyim kimin şampiyon olacağını yahu:)
Hiç bir takım şampiyon gibi oynamadı şimdiye kadar açıkçası.

Turnuva başlamadan İngiltere demiştim hala İngiltere diyorum. Gerçi adamlarda pek bir halt yok da turnuvada düzgün top oynayan Hırvatistan dışında takım sayamıyorum zaten.

İngiltere yarı finali görürse artık bir gaza gelip yarım asır sonra ilk kupalarını almak için çırpınırlar gibi geliyor.

Üst Alt