Sizce 3. Havalimanın İsmi Ne Olmalı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce 3. Havalimanın İsmi Ne Olmalı?

Sizce 3. havalimanın İsmi Ne Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    74
Samanpazarı Ulus çevresi dışında ruhsuz, cansız sıkıcı memleketinde size mutluluklar dilerim Arslaner Bey.
Bu konu üzerine sayfalarca yazabilirim. Hissetmek isteyene Ankara gayet canlı bir ruha sahiptir, ruhunu direkt olarak cumhuriyeti kurandan alır. Bir önceki mesajımda belirttiğim üzere ciddi oranda ilk planlama ile bugün arasında fark var ama yine de özel bir şehirdir.

Savaş görmemiş olması ve ekseriyetle savaş görmemiş bölge insanları göç ettiğinden folkloru biraz zayıf kalmıştır ne yazık ki, yapacak bir şey yok. Özellikle son 20 yılda popüleritesi artan Ankara oyun havalarını da bu bağlamda değerlendirmek gerek, aslında bu müziklerin Ankara veya Ankaralılık ile pek bir alakası yok.

Neyse bu bahsi cahilliğine verip kapatıyorum.

İstersen yeni havalimanının adı Hatay olsun, Hatay'ın tanıtımına büyük katkı olur.

Bu konu üzerine sayfalarca yazabilirim. Hissetmek isteyene Ankara gayet canlı bir ruha sahiptir, ruhunu direkt olarak cumhuriyeti kurandan alır. Bir önceki mesajımda belirttiğim üzere ciddi oranda ilk planlama ile bugün arasında ciddi fark var ama yine de özel bir şehirdir.

Savaş görmemiş olması ve ekseriyetle savaş görmemiş bölge insanları göç ettiğinden folkloru biraz zayıf kalmıştır ne yazık ki, buna yapacak bir şey yok. Özellikle son 20 yılda popüleritesi artan Ankara oyun havalarını da bu bağlamda değerlendirmek gerek, aslında bu müziklerin Ankara veya Ankaralılık ile pek bir alakası yok.

İstersen yeni havalimanının adı Hatay olsun, Hatay'ın tanıtımına büyük katkı olur.
Allah cezani vermesin renktas, bu konu nasil buraya geldi yav.
Gülme ve öksürük karisimi yüzünden geberiyordum az kalsin.

Bu konu üzerine sayfalarca yazabilirim. Hissetmek isteyene Ankara gayet canlı bir ruha sahiptir, ruhunu direkt olarak cumhuriyeti kurandan alır. Bir önceki mesajımda belirttiğim üzere ciddi oranda ilk planlama ile bugün arasında fark var ama yine de özel bir şehirdir.

Savaş görmemiş olması ve ekseriyetle savaş görmemiş bölge insanları göç ettiğinden folkloru biraz zayıf kalmıştır ne yazık ki, yapacak bir şey yok. Özellikle son 20 yılda popüleritesi artan Ankara oyun havalarını da bu bağlamda değerlendirmek gerek, aslında bu müziklerin Ankara veya Ankaralılık ile pek bir alakası yok.

Yeni havalimanı adının "Erman Türker Havalimanı" olması seni rahatsız eder mi kardeşim? Söyle ki ona göre talimat vereceğim.

Yeni havalimanı adının "Erman Türker Havalimanı" olması seni rahatsız eder mi kardeşim? Söyle ki ona göre talimat vereceğim.
Problem yok. Hatta telaffuzu çok havalı olduğundan Frankfurt yerine İstanbul'u tercih edecekdir pek çok havayolu şirketi. @Levent Akgün bey varken bana laf düşmez ama o da aynı fikirdedir diye düşünüyorum.

Karpuz çatlatan deremiz vardı, çok şükür düşman çatlatan tayyare merkezimizde oldu .. . Ekli dosyayı görüntüle 31803 . Ekli dosyayı görüntüle 31804

Almanlar kıskanıyor tabi haklısın TT.

20 yıl sonra yapılan binalar, yolların ne kadar boş olduğunu acı biçimde herkes anlayacak o gün geldiğinde de kur üzerinden ben demiştim ama yatırım tavsiyesi değildir dersin gururla umarım. Bu paraları yüksek teknolojiye harcamadığımız her şey saçmalık.

İşimiz gücümüz gösteriş.. Dünyanın en büyük köprüsü dünyanın en büyük havalalanı vs.

-Arif olm bak bakim dünyanın en büyük köprüsü kaç metre
+100 metre başganım.
- Tamam yapın 110 metre
+ Peki başganım. Başganım
- Efendim yavrum
+ Hülooğ

Üst Alt