Sizce Dünyanın En güzel Kadını hangisi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Dünyanın En güzel Kadını hangisi?

Cevap: Sizce Dünyanın En güzel Kadını hangisi?

tara_reid_atesli.jpg

Tara Reid ;)

Liv Tyler ve Olivia Wilde arasında gider.:asd:Ama kendisine olan büyük saygımdan dolayı Monica Belluci ablamıza verdim oyumu.:ask:

Dur daha iyisini paylaşayım o zaman:)

Liv-Tyler-Arkaplan.jpg

Ya şimdi Liv Tyler'ı tanımıyorum demeyin bana ya.Yüzüklerin Efendisi'ni nasıl izlediniz oğlum:)

Dünya'yı falan geçtim evrenin en güzel hatunu budur arkadaş.

Liv Tyler'ı ankete ilk sıradan koymayan adam intihar edebilir,nasıl bu kadar zevksiz olabilirim diyip atlasın camdan.

daha resimi koyalı 5 saniye olmadan kim şikayet etti la hemen editlendi sayfada hiç mod yokken hem neden editliyorlar şu resimi anlamıyorum açık bir tarafı yok :/

Liv Tyler'ı ankete ilk sıradan koymayan adam intihar edebilir,nasıl bu kadar zevksiz olabilirim diyip atlasın camdan.

Sorma yahu bu nasıl liste?Ben Liv Tyler'ı rüyamda görmek için para veririm lan.1 kere gördüm zaten neredeyse anne babama bile anlatacaktım sevincimden uçuyordum:D Böyle dolmuşta arkadaşıma anlatıyorum herkes böyle

classic-shot-of-frightened-birds-on-a-wire-funny-picture.jpg

Bende oyumu kullanmak istiyorum ama Kate Upton listede yer almıyor,nasıl olacak bu is?:D

tanrı sahidimdir sıklardakilerden bir tanesine donup bakmam.

benim icin dunyanın en guzel kızı amerikada yolda gorduğum bir kızdır.

Üst Alt