Sizce Dünyanın En İyi Filmi Hangisi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Dünyanın En İyi Filmi Hangisi?

Cevap: Sizce Dünyanın En İyi Filmi Hangisi?

2zspwlg.jpg

Yeşil Yol.Aradan bilmem kaç yıl geçmesine rağmen hala o denli sıkı bir film görmedim.

In Bruges (2008) Forrest Gump (1994) American Beauty (1999) The Good The Bad The Ugly (1966) One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) Hepsi birbirinden güzel.

Çok insafsız bi soru olmuş be :) 1 rakamların en küçüğü,olmaz ki :)

Shawsank Redemption(esaretin bedeli) ni mi desem ,V for Vendetta yı mı,Akıl oyunlarınımı...Bir sürü güzel film var yav,sınırlamayın kendinizi:)))

Godfather ve Back To The Future'ın yeri benim için ayrıdır. Aynı gün içerisinde sıkılmadan 14971409140194 kere izleyebilirim, o derece.

Canım Kardeşim

Ah Müjgan Ah

Muhsin Bey

Mavi Boncuk

Yüz Numaralı Adam

Arkadaşım

Bizim Aile

Neşeli Günler

Esaretin Bedeli

Yaşlılara Yer Yok

Forrest Gump

Leon

Sıkı Dostlar

Geleceğe Dönüş 3lemesi

Küçük Gün Işığım

Gizemli Nehir

Dikey Limit ve Titanic bunları şimdi,5 yıl sonra 10-20-40 yıl sonrada izlesem aynı heyecanı yaşıyacağımdan dolayı bu iki film önceliktedir bende her zaman.:)

Bunların haricinde son zamanlarda hafızama kazınacak film 300 Spartalı her karesini ezberlemişimdir.Truva,The Postman (Postacı), yine 300 Spartalı gibi hafızama kazıdığım filmler arasındadır.

Cok güzel filmler var ama iz birakan belkide en güzel film,kanimca Yesil Yol.

Bu arada Tom Hanks in oynadigi filmler genelde cok iyi oluyor,hani soru Dünyanin en iyi erkek oyuncusu kim?olsaydi sanirim cevabimda Tom Hanks olurdu.

Buradaki çoğu filme katılmakla beraber yazılmayan: Usual Suspects'i ve Pulp Fiction'u da eklemek istiyorum.

George Clooney ile Jenefer Lopez'in bir filmi vardı,aşk ve para sanırım o beni çok etkilemişti,oldukça eski ama duygusal filmdi hala unutmam.

out_of_sight_cover.jpg

Üst Alt