Sizce en balon futbolcular kimler? - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce en balon futbolcular kimler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce en balon futbolcular kimler?

Arkadaslar Özge adli Mod arkadasimiz daha yeni Moderatör oldu, daha fazla üstüne gitmeyin bence, olmus bi kere.

Buranın çoluk çocuk sitesi olmadığını söyle o zaman, ya da Twilight fangirls'lerin falan toplandığı bi yer değil. Dingil lafına edit getiriyosunuz çok ciddiyiz diye, kız kafasına göre edit yapıyo hiçbişey yokken buna bişey yok. Olmaz ama dimi:)

Espri iyiydi:D:D:D

Buranın çoluk çocuk sitesi olmadığını söyle o zaman, ya da Twilight fangirls'lerin falan toplandığı bi yer değil. Dingil lafına edit getiriyosunuz çok ciddiyiz diye, kız kafasına göre edit yapıyo hiçbişey yokken buna bişey yok. Olmaz ama dimi:)

Bunu sadece özge yapmiyorki.Bugun konudan atildik bi arkadasla.

Tamam lan.Harbi baya dağıldı konu.Konumuz balon futbolcular beyler.Balon futbolcu ya gay futbolcu mu diyen arkadaşı da tebrik ediyorum ve bu başarısından dolayı kendisine Serdar Ortaç'ın Another Brick In The Wall coverını armağan ediyorum.

Ben yanlis gordugum şeyi yazdim.30 yasinda adam seviyeli olsak diye.Bumudur yani atilma sebebi anlamadim:)
Abi ben kötü bir şey dememiştim ki o adama. Bi sorun olsaydı o söylerdi zaten. Sen atlamasaydın ahlak bekçisi gibi sen de ben de atılmamış olacaktık konudan. Neyse bundan da atılmadan susalım bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt