Sizce İzmir'in En Büyük Futbol Kulübü Hangisidir? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce İzmir'in En Büyük Futbol Kulübü Hangisidir?

Cevap: Sizce İzmir'in En Büyük Futbol Kulübü Hangisidir?

Adı ve tezahüratı üzerinde, Büyük Altay :D

Gerçi ben gönülden Göztepeliyim orası ayrı konu.Başarı olarak da hepsinin üzerinde fakat başarı ile büyüklük ayrı konulardır.

hayatimda bir kere izmire gittim karsiyakaya bir arkadasimin yanina, orda gördüklerimden sonra hem izmirden hem futbolundan sogumustum..

hayalimdeki izmir söyleydi; bilincli, entellektuel, saygili, okumus, kitap, kordon, güzel kizlar, eglence yerleri, $Ik insanlar

gördügüm izmirde böyleydi; kro, öküz, döner bicagi, küfür, pislik, kokan bir deniz, tip tip bakan magandalar, ukala insanlar, g.tü burnu marsa kalkmis kizlar

ilk aklima taraftar yönünden göztepe geliyor ama hepsi ayni derecede rezalet...

İçimi okumuşsun renktaş :)

Bu arada benim fikrim Altay.

Senelerdir (en az bir 10 yıl) hepsi al birini vur ötekine durumunda ama başarılarına baktığımızda Göztepe tarihi biraz daha anlı şanlı. İkinci Altay, üçüncü Karşıyaka..

Kimse Altınordu dememiş. Ben söyliyeyim bari. Diğer İzmir takımları böylesine beter olunca Altınordu' yu desteklemek en iyisidir diye düşündüm :)

Futbolla ilgilendiğimden bu yana en çok Altay'ın temsil ettiğine tanıklık ettim. Dolayısıyla Altay diyorum.

Hepside küçük kulüpler ve süper lige çıkmak istiyorlarsa birleşmeleri lazım...

Hepside küçük kulüpler ve süper lige çıkmak istiyorlarsa birleşmeleri lazım...

Göztepe

Altay

Karşıyaka

Bu 3 takım;

Akhisarspor

Kasımpaşa

Karabükspor

Antalyaspor

gibi Süper Lig takımlarından daha büyük camialar arkadaşım. Hem taraftar olarak hem mazi olarak.

Özellikle Göztepe'nin Avrupa başarıları vs... gayet iyi.

[video=youtube;v5X0VAieJU8]https://www.youtube.com/watch?v=v5X0VAieJU8[/video]

Üst Alt