GSC Anket - Sizce Mert Çetin ile Yollar Ayrılmalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Sizce Mert Çetin ile Yollar Ayrılmalı mı?

Mert Çetin ile Yollar Ayrılmalı mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
gecenin 1'inde açılan ankete 1 saatte 61 oy teşekkürler gsc :tbr:
61 heaa :D
images

Bir profesyonelin kulüp için değil de bir şahıs için holiganlık yapması hiç hoş değil. Kulübün değil, şahsın elemanıymış gördüğümüz üzere. O yüzden yollar kesinlikle ayrılmalıydı ve ayrıldı zaten.

Şahıs olarak bahsettiğim Fatih Terim kulüp efsanemizdir. Yeri bambaşkadır. Ama Galatasaray'ın üstüne çıkmamalıdır. -ki çıkmış gözüküyor ne yazık ki. O yüzden şekil belki yanlış olabilir ama yolların ayrılmasını doğru buluyorum.

Hayır dedim. Yerli-yabancı futbolcu grubuyla birlikte gitmiştir oraya, hepsiyle yakın arkadaş zaten...

Başkan, bir kısım kulüp çalışanıyla birebir görüşmeler yapacağını, ayrılanlar olabileceğini söylemişti. Belki onu da göndermeye karar vermiştir, belki kendisi devam etmek istemeyecek...

Devam ederse de giderse de niye diye sorgulamam. (Tam başkanın istediği taraftar profili!;))

Bir profesyonelin kulüp için değil de bir şahıs için holiganlık yapması hiç hoş değil. Kulübün değil, şahsın elemanıymış gördüğümüz üzere. O yüzden yollar kesinlikle ayrılmalıydı ve ayrıldı zaten.

Şahıs olarak bahsettiğim Fatih Terim kulüp efsanemizdir. Ama Galatasaray'ın üstüne çıkmamalıdır. -ki çıkmış gözüküyor ne yazık ki. O yüzden şekil belki yanlış olabilir ama yolların ayrılmasını doğru buluyorum.
yallah marsilya'ya

Bu arkadaş neye yarar? İngilizce çevirileri de ortalama seviyede ileri düzey iletişim kurmak için yeterli olduğunu da düşünmüyorum.

Çok uzun süredir takımda ve yeni gelen teknik yönetim için tam anlamıyla kontrol edilemeyecek bir risk. Fatih Terim'in bundan haber almaya yeltenecek biri olmadığını düşünüyorum ama twitter alemi ve gazeteciler ile çakalca ilişkileri olan biri gibi geliyor bana.

Hocanin yanina gitmesinde hic sorun yoktu. Ama ondan sonra ordan o Florya Tesis amcanin yanina bulasmadan uzaklasmaliydi.

bu tip adamlar kanser hücreleri gibidir bir insan birine vefa duyabilir sevebilir o kişide görevden alınabilir
neticede bizimde işyerlerimizde sevdiğimiz kişiler işten ayrılıyor ama hiç birimiz gidip evinin önünde nöbet tutmuyoruz
bu artık sevgiyi aşıp biat kültürüne dönüşmüşse kesip atacaksın geçen geceki şaklabanlığa karışan kim varsa göndeirlmeli
yeni gelen hocayı ve futbolcuları sabote etmeyeceğinin garantisini kim verebilir.
Elmas birşeye başladıysa bitirmelidir.

Üst Alt