Sizce Spor Toto Süper Ligi'nin en iyi orta saha oyuncusu kim ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Spor Toto Süper Ligi'nin en iyi orta saha oyuncusu kim ?

Cevap: Sizce Spor Toto Süper Ligi'nin en iyi orta saha oyuncusu kim ?

Ayhanla Guti arasında gittim geldim ama sonunda Guti de karar kıldım. dikkatimi çekti de ankette Sarp'ın olmaması çok şaşırtıcı :eek:

Guti, Real Madrid kariyerine C ve B takımlarından itibaren, santrafor oyuncusu olarak oynamış, sonra Raul gibi tekniği ve pas yeteneği çok daha iyi olduğu için bitiriciliğinden, forvet arkasına kaydırılmıştır. Bu da yaklaşık 23-24 yaşlarındayken olmuş bir şey.

Ernst. Çünkü defansı Türk oyunculardan kurulu takımda onun olmadığı bir orta saha oyunu düşünemiyorum.

Guti, Real Madrid kariyerine C ve B takımlarından itibaren, santrafor oyuncusu olarak oynamış, sonra Raul gibi tekniği ve pas yeteneği çok daha iyi olduğu için bitiriciliğinden, forvet arkasına kaydırılmıştır. Bu da yaklaşık 23-24 yaşlarındayken olmuş bir şey.

34 yaşına kadar da orta saha olarak görev yapmıştır. :)

Taraflı olarak söylemiyorum ama, Guti'yi yaşından dolayı eliyorum. Bence şuan Culio'yu biraz daha iyi bir takıma koyduğunda, mesela Trabzonspor, Selçuk'dan daha etkili olur. Bence Culio şuan fark yaratabilecek bir oyuncu.

Üst Alt