Sizce Trabzon'un Grubunda Olsaydık Kaçınçı Olurduk ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Trabzon'un Grubunda Olsaydık Kaçınçı Olurduk ?

Cevap: Sizce Trabzon'un Grubunda Olsaydık Kaçınçı Olurduk ?

Gruptan çıkamazdık.Takımımız çok yeni.2 sene sonra anasını ağlatacağız zaten.(En geç)

3.olur uefaya giderdik. çok gaza gelmeyip gerçekçi olmak lazım biraz.

Şu anda sonuncu olurduk anca. Hayal kurmayın 2. falan olamazdık, Avrupa kimliği olan bir Galatasaray olmaktan çok uzağız. Hele bu defansla tahmin bile edemiyorum.

2. olabilirdik bence, avrupada iyi oynuyor bu kadro.

Ama ligde bişey beklemiyorum ben artık.En azından devre arası transferlerine bağlı olarak.

4. olurduk. 3.lük dahi hayal ve polyannacılıktır :)

Anket sonuçlarını gördükten sonra gerçekten bir çok arkadaşın futbolu bilmediklerini düşünmeye başladım. Herneyse ben susayımda şimdi kimse kırılmasın. Ama bu kadro Türkiye'nin 6-10 sıralarında gezen bir takım kadrosu kalitesindedir. O gruptada 2. olamaz. 4. olması başarıdır. Transfer sezonu FİYASKOdur!

Şimdi belki bana kızacaksınız, haksız olduğumu düşüneceksiniz. Devre arasında tabloyu gördüğümüz zaman bana hak vereceksiniz. Tek umudum devre arası yapılabilecek olası transferler. İlk 5 bana göre çok zor.

bu soruyu gördügümde direk aklima Balta-Servet Süper ikilisi geldi ve direk 4. şıkı isaretledim.

Sadece bu sene değil, geçtiğimiz 3 senede de katılsak sonuncu olurduk gruplarda.

Çok yüksek ihtimalle sonuncu olurduk şu an ki duruma göre belki bir umut 3.lük yarışına katılabilirdik

arena da 3 te 3 yapardıkta deplasman maçlarını bilemem

Inter CSKA Lille

CSKA'dan 4 puan, Lille'den 4 puan alırsak zaten 3. lüğü garantilemiş oluyoruz.

Inter'den alacağımız 2 puan 2.liği garantilerdi ama hesaplar tutmaz büyük ihtimalle 3. olurduk.

Üst Alt