Sizce, Uzaylılar Var mı Yok mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce, Uzaylılar Var mı Yok mu?

Sizce Uzaylılar Var mı Yok mu ?

• Kullanılan toplam oy
    48
Umulur ki Kardeşev kademelerine göre bizden üst sınıfla karşılaşmayız. Olayın bir de bu boyutu var. Gerçekçi olur isek 0.5- ile 0.7 arasındayız. Kardeşev kademelerine göre 1 bile değiliz. 2 ile falan karşılaşırsak selamlar demeden darmaduman ediliriz.

Eğer tüm evrende yaşam sadece Dünya'da varsa, bu çok büyük bir yer israfı olurdu.

s-8f2acc1e30111db742af7db3ceacfac886759774.webp

Belki başka birileri görmüş olabilir diye vardır mi diyecez. Mantikli. Fikrim bir anda değişti. Uzaylılar vardır.
s
Sana baska biri görmüs olabilir diye var demelisin diyen mi cikti? Lafi bir tarafinla anlamaya devam. Keske biraz daha düsünmeye caba gösterseniz.

Baskasi gömüs olabilir diye var demek ne kadar sacma ise, sen görmedin diye yok demekte sacma.

Cözüm: Kendi arastirmalarini yapip mantikli cevabi bulacaksin. Bu yok olabilir, var olabilir. Ama ben görmedim diye yok demek mantiksiz, argüman olarak kabul edilmez.

Umarim anlamissindir, biraz düsünmeye gayret..

Son düzenleme:
s
Sana baska biri görebilmis olabilir diye var demelisin diyen mi cikti? Lafi bir tarafinla anlamaya devam. Keske biraz daha düsünmeye caba gösterseniz.

Baskasi görebilir diye var demek ne kadar sacma ise, sen görmedin diye yok demekte sacma.

Cözüm: Kendi arastirmalarini yapip mantikli cevabi bulacaksin. Bu yok olabilir, var olabilir. Ama ben görmedim diye yok demek mantiksiz, argüman olarak kabul edilmez.

Umarim anlamissindir, biraz düsünmeye gayret..
Su malca tavrından bir vazgeçemedin.

Çabalayalım bakalim belki 8 iq'um ile senin 250 iqluk cümlelerinden bir sonuç çıkartabilirim. Ins bunu yaparken beynim yanmaz.

Üst Alt