Size En Büyük Hayal Kırıklığı Yaşatan Futbolcumuz Kim Oldu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size En Büyük Hayal Kırıklığı Yaşatan Futbolcumuz Kim Oldu?

Sizi en cok hayalkirikligina ugratan futbolcumuz kim?

• Kullanılan toplam oy
    65
Ankette Misimovic yok ama Lincoln, Kewell ve Sneijder yazanlar var yorumlarda. Beyler ayıp yalnız bu yaptığınız kimse ciddiye almaz sizi bir daha bu konularda.

Performans olarak Uefa'yi kazandiramadigi icin Sneijder dedim.
Aldigi kadar veremedi malesef. Iki uc fantastik fener golu ve juventus'a attigi golle hatirlanacak. Umut Bulut gibi yani

Ilk olarak Sneijder diyen tas olur.

Son senlere göre yorum yapacak olursam ben Hamit Altintop derim. Kendisini Schalke da parladigi ilk mactan beri cok severdim, hatta en cok sevdigim yerli futbolcuydu, bize geldikten sonra en fazla nefret ettigim oyunculardan birisi oldu resmen. Rizkina soktugum.

Performans olarak Uefa'yi kazandiramadigi icin Sneijder dedim.
Aldigi kadar veremedi malesef. Iki uc fantastik fener golu ve juventus'a attigi golle hatirlanacak. Umut Bulut gibi yani

Bunu diyen futbolu biraksin tenis izlesin. 10 oyuncun boktan olsun ondan sonra vay efendim sneijder miye uefayi kazandiramadi. O degilde kc kere uefaya katildik biz? 1 kere

Bu arada Real 3-2 galibiyetindeki 1 gol 1 assistlik perfomansi unutma sinonun derim :)

Bunu diyen futbolu biraksin tenis izlesin. 10 oyuncun boktan olsun ondan sonra vay efendim sneijder miye uefayi kazandiramadi. O degilde kc kere uefaya katildik biz? 1 kere

Bu arada Real 3-2 galibiyetindeki 1 gol 1 assistlik perfomansi unutma sinonun derim :)

Ne soylersen soyle, ayni katkiyi Umut Bulut'da da bulabilirsin.
Sneijder bize gelmis en buyuk overrated futbolculardan biri. Onu ozel kilan tek farki oyunu cok cabuk okuyabilmesi ve tek pasla takimi ataga kaldirmak. O kadar.

Ne soylersen soyle, ayni katkiyi Umut Bulut'da da bulabilirsin.
Sneijder bize gelmis en buyuk overrated futbolculardan biri. Onu ozel kilan tek farki oyunu cok cabuk okuyabilmesi ve tek pasla takimi ataga kaldirmak. O kadar.

adam neredeyse her derbyde gol yada assist yapmis, kupa finallerinde gol assist yapmis, orgasm oldugun maclarda ön plana cikip takimi kurtarmis. Cidden tenise basla bence

Overrated dedigin adam dünyanin en iyi OS oyuncusu secilmis, Ballon dor da 3. olmus (haksiz yere). Bu overrated ise , futbolcularin 90%i overrated'dir

adam neredeyse her derbyde gol yada assist yapmis, kupa finallerinde gol assist yapmis, orgasm oldugun maclarda ön plana cikip takimi kurtarmis. Cidden tenise basla bence

Overrated dedigin adam dünyanin en iyi OS oyuncusu secilmis, Ballon dor da 3. olmus (haksiz yere). Bu overrated ise , futbolcularin 90%i overrated'dir

yine donup dolasip ayni fener ve juventus macina geliyoruz. baska bi numarasi olmadi cunku. siradan bir 10 numara. fazla buyutuyorsunuz su bacaksizi gozunuzde.

yine donup dolasip ayni fener ve juventus macina geliyoruz. baska bi numarasi olmadi cunku. siradan bir 10 numara. fazla buyutuyorsunuz su bacaksizi gozunuzde.

real madrid maci juve mi ? Kupa finallerinde juve yada fb mi vardi ? 2015 bjk derbisinde sen mi gol attin ? Yani cok insan gördükte, bu kadar agir sacmalayani zor görürüz

Üst Alt