size göre efsane diziler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

size göre efsane diziler

Cevap: Size Göre Efsane Dizi Hangisi?

Burdan seçebileceğim 4-5 dizi var ama hepsi komedi tarzı.

Benim efsane dizim Ezel'dir.

Süper Baba

Mahalle nin Muhtarları

Bizimkiler

Deli Yürek

Geniş Aile

Arka Siradakiler

7 Numara

Kaygisizlar

Ezel

Kurtlar Vadisi

Ezel gibi dizi hayatımda izlemedim..Fransa'da yılın senaryosu ödülünü almış..Yunanistan'da Reyting rekorları kırmış..Dubai'de Ezel'e özel gala yapılmıştır..

[video=youtube;MNCfXdVfzeQ]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MNCfXdVfzeQ[/video]

Valla yukarıdaki dizilerin hepsi efsane diziler ama benim için Kaygısızlar, Avrupa Yakası ve Bir Demet Tiyatro'nun yeri başka :yenieek:

Hayat ağacı.. Ziyaretçiler.. A Takımı.. Görevimiz tehlike..

Hey gidi günler heeyyyyy

Ezel gibi dizi hayatımda izlemedim..Fransa'da yılın senaryosu ödülünü almış..Yunanistan'da Reyting rekorları kırmış..Dubai'de Ezel'e özel gala yapılmıştır..

al izle ozaman

15021_2.jpg

belki sana bazı şeyler tanıdık gelebilir. fransa neye göre yılın senaryosu ödülünü vermiş bildiğin kopya bir film olduğunu hala anlamamış bu salak fransızlar.

Ezel sadece intikam filmi değil..Dizi de herşey var..Adamlar oturup haftalık senaryo yazmıyorlar..Herkesin bir hikayesi var..

Biraz tarihlerine ve ekranlarda kalma sürelerine bakarsak Bizimkiler efsane olmuştur. Bundan önce Perihan Abla vardı. Ancak Süper baba ve İkinci Bahar' ın yerleride çok farklıdır. Ancak ilk cümlemdeki nedenlerden ötürü Bizimkilere oy verdim.

Üst Alt