GSC Haber - Sky Italia: "Aston Villa'nın Zaniolo'yu alacak parası yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Sky Italia: "Aston Villa'nın Zaniolo'yu alacak parası yok"

Ingilizce ye çevireyim hemen

Aston Villa in the race for Italian national Nicolo Zaniolo. Loan deal offered but Turkish giants Galatasaray demand release fee of 35 million euros.

Deal is far away from being done.

Kendisi gitmek istiyorsa anlaşmak kolay. 1 yıl içinde 35 ödesinler, vade uzarsa rakam yükselir. Biz de vadeli aldık zaten. Para yok diye zorunlu opsiyonsuz, kelepir kiralık diye bir şey yok; EPL takımı iki yıl üst üste parasız olur mu?..Hani @Sami Karakoç un adamının moruğu kapı dışarı ettiği klip muamelesi çekilsin de 'tükanın' önünü kapatmasınlar...

Yine de parası yok söylemine doğru bulmuyorum. 3 milyon kiralıkla beleşe getirmek isteyecek durumda olamazlar yani.
Tabi canım o Monchi'nin şerefsizliği. Lakin ret ettik bu teklifi. Ya zorunlu opsiyon ile kiralayacağız yada direk satacağız. Tansel demişti 3 teklif var diye Aston teklifi ret yemiş. Ya Juve ya Zenit'e bonservisiyle satılacak sanırım.

Ben de Chelsea'nin gelmesini bekliyorum. Hiyar oglu hiyar Havertz ile kulaklarim acidi diyen oteki tifila yuz milyon sayan herifler ayi gibi herife 35 milyonu cok görüyor.

Zaniolo satılmasa da mühim değil ancak bu oyuncu satma konusundaki bahtsızlığımız ne zaman son bulacak bilemiyorum.

Olay paralarının yetmesi değil

Sen mal gibi herifi kadrolara almaz, oynatmaz, bu konuda herhangi bir açıklama yapmaz; her fırsatta yerine kariyerinde Bundesliga'da iyi altı ayı olan ve başka doğru düzgün bir talibi olmayan, neredeyse her önemli istatistikte 90 dakika başına verilerinde Zaniolo'nun gerisinde olan bir herifi takımın olmazsa olmaz transfer objesi haline getirirsen çaresiz bir tablo çizmiş olursun

Herifler de senin bu mallığından ne kadar faydalanabileceklerini sonuna kadar zorlar

Şimdi oyuncunun aklı da yok yere karıştı

Rezalet

İtalya’nın altın çocuğunun Premier Lig’e gitmesi İtalyanlar için prestij kaybıdır. Juventus kendine gel, yatır 35’i. 35 altına bırakmamak lazım. Serbest kalma bedeli gayet makul.

Astona inat Juventusa 25+7,5 bonus kabul ediyoruz derdim. Her 20 mac 1,5 milyon, her 10 gol/assist katkisi 1,5 milyon. CLe kaldiklari an 1,5 milyon.

O 7,5 milyonu 2 sene icinde rahat aliriz.

Zaniolo'yu tutabilecek maddi gücümüz var. Yetersiz tekliflere filan satmak saçma. Hele kiralık talep etmeleri filan en hafif tabirle kulübümüzle maytap geçmektir. Keltoş Monciyle en ufak dahi temas kurmamak gerekiyor. Nottingham for kadar paraları bile yok yani öyle mi? Tabi ki buna inanmıyoruz. Paranız yoksa da hadi kış kış. Geçen yıl bitik haline bu adamın Bournemouth 30 milyon vermişti Zaniolo gitmedi.

Zanioloyu 10 numara yap abdül kazımcan demirbay ile 11 e bak, ileri zaha icardi tete arkada zaniolo demirbay lıcas, kazımcan abdül ve gerisi al sana canavar

Üst Alt