ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid - Galatasaray | 21.45 | 3 Nisan

Atam teknik ve hızlı. Her türlü sıkıntı yaratacak bize.

bencede rierayı geçer içeriye keserse tamam

hele stoperde semih-dany ikilisi varsa hava toplarında işimiz çok zor

ben hocanın yerinde olsaydım -Semih-Zan- olarak başlardım maça, Drogba ve meloyada derdim çünkü zan drogba ve melo hava hakimiyeti üst düzey oyuncular. İçeriye top kesildiğinde daha rahat uzaklaştırırız. Dany ve semihin hava hakimiyeti yok.

Semihide kesmezdim çünkü genç Sen otur reale karşı oynama dersen o çocuk nasıl bozulur düşünemiyorum, çünkü bu oğlan daha gelişimini tamamlamadı. Benim dedemde fanatik fbli. Terim'in en önemli özelliği oyuncularına güvenmesi diyor. Yani rakip barça olsun semihi şüphe etmeden yazar. Oyuncuna güveneceksin arkadaşım. Hak ediyosa güvenmelisin

ben hocanın yerinde olsaydım -Semih-Zan- olarak başlardım maça, Drogba ve meloyada derdim çünkü zan drogba ve melo hava hakimiyeti üst düzey oyuncular. İçeriye top kesildiğinde daha rahat uzaklaştırırız. Dany ve semihin hava hakimiyeti yok.

Semihide kesmezdim çünkü genç Sen otur reale karşı oynama dersen o çocuk nasıl bozulur düşünemiyorum, çünkü bu oğlan daha gelişimini tamamlamadı. Benim dedemde fanatik fbli. Terim'in en önemli özelliği oyuncularına güvenmesi diyor. Yani rakip barça olsun semihi şüphe etmeden yazar. Oyuncuna güveneceksin arkadaşım. Hak ediyosa güvenmelisin

Ben hala Dany diyorum...

Avrupa'da Dany gibi oyuncu arasan bulamazsın...

Anormal hızlı bence yine maçın yıldızlarından olacak çünkü Avrupalı forvetlerin alışık olmadığı bir defans oyuncu tipi Dany..

United deplasmanındaki maçını hatırlayın.. Veya Şampiyonlar ligindeki tüm maçları tekrar izleyin...

Defans :( İBB'ye ile 3-4 pozisyon verdik...Topu hep ilerde tutalım diyeceğim ama ağır saçmalamış olacağım...Nolcak bu maç yaaa, hayırlısıyla perşembe olsaydı...

haha Ümit: Galatasaray oynatmamaya oynarsa toz seker olur

Sonunda Ümit te salladi

Zan hava toplarında iyi ama Ronaldo'yu hava toplatında tutabilecek stoper sayısı çok az. Dany'nin hızına ihtiyacımız olacak bu maçta.

dany nounkeu tüm real madridi tek başına savunacaktır

Böyle maclarda Melo ve Drogba´nin defansif katkisini da unutmayin. Ikiside yardim edecektir. Kafa toplarinda rahatlariz biraz.

Benim tercihim hala Gökhan Zan, ancak Imparator Semih´e cok güveniyor ve bu tecrübeyi ona yasatacak bence.

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Riera

Hamit-Melo-Selçuk

Sneijder

Burak-Drogba

:ayatollah:

kanat savunmasında sıkıntı yaşamazsak iyi bir skorla dönebiliriz bence..Hamit ve Selçuk beklere yardımcı olmalılar , teke tek yakalarsa di maria ya da Ronaldo affetmez :asd:

Renktaslarım yeri değil biliyorum ama düğünden geldim macı kacırdım full izleyebileceğim bir link var mı?

Pas trafiğimiz oldukça iyi durumda... Selçuk-Sneijder-Melo oyunun kaderini belirleyecek ..

Bu üç aslanın pas yüzdesi yüksek olursa kafa kafaya oynarız..

Selçuk====> Burak

Sneijder===> Drogba

ikili oyunlarını iyi oynayabilirsek bazı skorlar hayal değil...

Unutmayalım maçın ilk devresine çıkıyoruz..

En çekindiğim oyuncu Ronaldo falan değil Di Maria..

Böyle maclarda Melo ve Drogba´nin defansif katkisini da unutmayin. Ikiside yardim edecektir. Kafa toplarinda rahatlariz biraz.

Benim tercihim hala Gökhan Zan, ancak Imparator Semih´e cok güveniyor ve bu tecrübeyi ona yasatacak bence.

Gökhan ve Dany mi? Olabilir aslında.. Biri hava toplarında iyi diğeri kademelerde..

Bu sistemde tek dezavantajimiz: Bekler böyle ileri cikamayacak. Sistem etkilenebilir o yüzden. Eboue ve Riera iyi yardiriyordu sagdan soldan.

Ronaldo ve Di Maria buna engel olacak. Onlari bos birakirsan delip gecerler.

konsantreyi bir an elden bırakmamak lazım Rıdvan doğru soyledı cabuk kart cıkarıyolar madrıdın rakıplerıne melo aman diyeyim şöyle gollü beraberlikle dönersek değme keyfimize :ayatollah:

Bu maçı şifreli vermekte Türk futbol tarihine yapılmış çok ağır bir ayıptır yazıklar olsun rantçılara düzenbazlara..

Amrabat, Burak , Dany, Riera ve Selçuk sarı kart sınırındalar :SS:

Üst Alt