ŞL 12/13 ÇF 2. Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | MS | 9 Nisan - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 2. Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | MS | 9 Nisan

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 2.Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | Maç Sonucu | 9 Nisan

hakemler sayesinde real madride elendiğimiz kuranın ikinci maçı. bu maçta da ronaldonun golü ofsayt ve maç 3-1e geldikten sonra hakem yine başldaı her dokunduğumuzda düdük çalmaya lanet olsun.

TRT'de su an özeti gösteriyorlar ve Sneijder Varane'i nasil pazara yollamis öyle, dün sevincten pek farkina varmamisim. Cok üst seviyede bir gol gercekten. Yavas yavas Sneijder eski kivamina geliyor.. Seneye bir iki nokta takviyeyle bu takimla bu ligi acik ara domine ederiz :yenieek: Drogbanin golünü de es gecmek olmaz, adam resmen "ben burdayim,daha ölmedim" dedi :yenieek: Drogba daha rahat 2 sene oynar bizde üst seviyede, iyiki almisiz bu adami :ayatollah:

Varane'yi harika pazara göndermiş gerçekten. Sezon sonu geçireceği kamp dönemi ile gelecek sezon kasırga gibi esebiliri.

ercan taner eski ercan taner değil fener maçlarında daha bi coşkulu keza murat kosova da öyle ertem şeneri arıyoruz vallahi

Maçın özetinde tekrar dikkatli dinledim; skor 3-1 olunca tek söylediği yok süper gol yok bilmem ne...

İnsan demez mi, "3-1 yaptık, haydi aslanlar.!!! 2 gol kaldı tur için daha 25 dakika var,25... Haydi tur için yükleniyoruz, aslanlar inandı,Türkiye ayakta.. Real Madrid şokta, madrid'lerin ayakları titriyor"... Bu tarz cümleler hiç mi gelmez insanın içinden,rengi ne olursa olsun.

Murinho tribunlere gosterdigi saygi..

18.jpg

24.jpg

34.jpg

şöyle olsaydı böyle olurdu gibi lafları hiç sevmem sonuçta aynı şey karşı taraf için de geçerli ama bu sefer diycem.. eleyebilirdik ulan, harbi başarabilirdik..!

şöyle olsaydı böyle olurdu gibi lafları hiç sevmem sonuçta aynı şey karşı taraf için de geçerli ama bu sefer diycem.. eleyebilirdik ulan, harbi başarabilirdik..!

Benim de içim içimi kemiriyor, gururluyum mücadelimizden dolayı ama gerçekten o durumda 5 tane atıp elebilirdik. Ah o Drogba'nın golünde bir kere de bize ofsayttan gol verselerdi, geçerdik bu turu.:42:

Kimin duyumu bu, umarım doğru değildir.

Melo'dan iyisini mi bulabilecez; o fiyata...:sad007:

Aydın Dayıoğlu

Trt 3'te Mustafa Doğanın da yorumculuk yaptığı program var ya. Devamlı bere takan biri ile beraber çıktıkları program da söylediler. Ama dediğim gibi ne kadar doğrudur bilinmez.

Arkadaşlar maç sonu videoları swf tribün çekimi bilmemne bişey yokmu ya ?

Sadece Ronaldo'nun taraftarı selamladığı videoyu izleyebildim :sad007:

@Özgür

Geriye doğru gidersen pek çok şey görürsün kardo .

Benim de içim içimi kemiriyor, gururluyum mücadelimizden dolayı ama gerçekten o durumda 5 tane atıp elebilirdik. Ah o Drogba'nın golünde bir kere de bize ofsayttan gol verselerdi, geçerdik bu turu.:42:

3. golden sonra kimse drogba'ya koşmadı herkes santraya koştu ya, inanmışlık budur işte..! ispanyada verilmeyen penaltılar, burada sneijderin kaçırdığı şaka gibi gol.. çok şey var yazacak ama futbol bu işte..

neyse yine de malaga gibi eleneceğimize böyle elenmeyi tercih ederim.. malaganın durumunu yaşasaydım şimdi yoğun bakımda olurdum heralde :D seneler önce karpaty'ye son dakkada atıp 1 dk. sonra gol yiyince delirmiştim, malagalıların halini düşünemiyorum

Şu deplasman golü denilen saçmalığı da artık kaldırsınlar yani...Hakikaten ayıp ya, eğer bu kural olmasa dün maç 3-1'e geldikten sonra ki o heyecanı düşünemiyorum..1 gol attık mı uzatmaya taşıyacaktık..Ha buna rağmen yine müthiş bir heyecan yaşadık ama sonuçta 4-1 yenipte elenseydik bu daha da çok koyardı hiç şüphesiz..Hakikaten kim ne demeye çıkarmışsa şu saçma kuralı, resmen futbolun içine etmiş!

Şerefinle ve onurunla tura veda ettin. Bize iadei itibar sağladın.

Turu geçmedik ama geçebileceğimiz ışığı gördük ve geçmiş kadar sevindik bir ara. Bu bize yetti de arttı.

İyi ki Galatasaray 'lıyım be.

[video=youtube;LtHQH5UxFaI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LtHQH5UxFaI[/video]

Üst Alt