ŞL 12/13 ÇF 2. Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | MS | 9 Nisan - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 2. Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | MS | 9 Nisan

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 2.Maç | Galatasaray 3-2 Real Madrid | Maç Sonucu | 9 Nisan

Yenemeyeceğimiz takım olmadığını tüm dünyaya göstermiş olduk

İlk maçta Burak yılmazın verilmeyen penaltısı verilseydi belkide çok farklı olurdu. Ama ne olursa olsun Real Madrid gibi bir takıma 70 sn de iki gol atmak, ikinci yarı sahadan silmek bizim için gurur verici oldu :)

Aslinda ne kadar guclu ve tehlikeli bir takim oldugumuzu, Sneijder'in etkisini, dun 4-5-1'e gectigimizde tum dunya gordu.

Kanatlarimiz Amrabat ve Sabri'ydi.

Sistemin ne kadar onemli oldugunu da tekrar cift forvete dondugumuzde gorduk.

Bugün sinirlerimi bozan Yılmaz özdil in yazısı idi.Okuyanınız var mı bilmiyorum.

O yazıyı eminim bizim maçtan önce yazmış

Eğer yense idik o yazı patlayacaktı

Sneijder dun ne kadar klas futbolcu oldugunu bir daha kanitladi, bir de o ilk kacirdigi firsat gol olsa varya

4-1 sonra da 5-1 de bulurduk, önumuzdeki 100yillar bu maci herkes örnek gösterirdi....

ama böyle de guzel oldu.

9wef67xa.jpg

starın hd çekimi varsa tam arşivlik maç oldu ah ulan ah şimdi yarıfinalde olablirdik

maç bittikten sonra ronaldo üst katta birşeyi işaret edip alkışladı kendi seyircileri sandım fakat değildi, çünkü tam karşıyı gösterdi daha sonra yanına benzema geldi ona gösterdi güldü, daha sonrada pepe geldi onada gösterdi birşeyler anlattı. acaba neydi o

maç bittikten sonra ronaldo üst katta birşeyi işaret edip alkışladı kendi seyircileri sandım fakat değildi, çünkü tam karşıyı gösterdi daha sonra yanına benzema geldi ona gösterdi güldü, daha sonrada pepe geldi onada gösterdi birşeyler anlattı. acaba neydi o

Ekranda Malaga maç skorunu gösteriyor diye duymuştum.

Üst Alt