ŞL 12/13 D Grubu 5.Maç | M.City 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu | 21 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 D Grubu 5.Maç | M.City 1-1 Real Madrid | Maç Sonucu | 21 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 D Grubu 5.Maç | M.City 0-1 Real Madrid | 1.Y | 21 Kasım

Benzama bize gelirse tezahuratini buldum

"Benzemaz kimse sana, tavrına hayran olayım"

madrid gibi top class bi takıma kalite olarak yakışmayan bi sürü futbolcu var kadrolarında. kötü futbolcu demiyorum ama madrid ayarında değiller bence.

arbeloa, benzama, khedira, di maria... bu adamların hepsi başaltı bi takımda yıldız olabilirler ama madrid'de sıradan kalıyolar bence.

madrid gibi top class bi takıma kalite olarak yakışmayan bi sürü futbolcu var kadrolarında. kötü futbolcu demiyorum ama madrid ayarında değiller bence.

arbeloa, benzama, khedira, di maria... bu adamların hepsi başaltı bi takımda yıldız olabilirler ama madrid'de sıradan kalıyolar bence.

aynen FALCAO GERRARD RİBERY gibi topçular yakışır

real veya dortmund denk gelmesin bize :eek:

Ikisinide 5 leriz.

g4urg.jpg

Cevap: ŞL 12/13 D Grubu 5.Maç | M.City 0-1 Real Madrid | 2.Y | 21 Kasım

Beyler son 16 da rakibimiz Dortmund mu olsun isterdiniz Real mi?

Beyler son 16 da rakibimiz Dortmund mu olsun isterdiniz Real mi?

Kesinlikle Real.

Dortmund müthis takim oyunu oynuyor ve Realden fazla eksikleride yok. Daha cok genc olduklarindan Götze, Reus, Gündogan fln belki süperstar ayarinda sayilmiyorlar, ama 2-3 sene sonra Top Class takimda görebiliriz bunlari.

Ayrica cok formdalar suan, gaza gelmisler SL icin kenetlenmisler. Elemek cok zor olur Dortmundu.

Real bizi hafife alir, bizde ölümüne oynariz Real oldugu icin. Sansimiz yok kadar az olur, ama belki Realin bir sacmaligina denk gelir. :D

Schalke olur insallah 1. ve onlar cikar.

Ne dortmund nede madrid ,ikiside oyar bizi :eek:

Üst Alt